search

The Rough Guide To Salsa Clandestina

55,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

Editor's info:
The Rough Guide To Salsa Clandestina explores the raw and contemporary sound that is firing up the dancers in the back street bars and clubs in New York and throughout the Latin world. From the edgy guitars of the Cuban Cowboys to the Latin funk of The Spam Allstars, this release shines a spotlight on the innovators in the underground salsa scene.

Gazeta Wyborcza, 10/09/2008
Na polski rynek trafiają równolegle dwie znakomite serie z muzyką świata. Zarówno tą czystą, wypływającą wprost ze źródeł, jak i przetworzoną na modłę nowoczesnych klubowych klimatów. Prawdziwe rarytasy dla fanów world music.

W tej serii wydawniczej [Think Global] dostajemy muzykę wpisaną w określone miejsca tak mocno, że staje się ona ważną częścią tamtejszej kultury. Te dźwięki są tak samo ważne dla Brazylii, Afryki i amerykańskich bezdroży jak osobliwa kuchnia i tradycyjne stroje. Wydawcy postawili na wykonawców uznanych, renomowanych - prawdziwe 'firmy' muzyki świata (m.in. Miriam Makeba, Oumou Sangare, Chico Barque, Armando Marçal). Na zestaw składa się siedem albumów: od salsy i muzyki amerykańskich Indian, po tango, a na każdym krążku możemy posłuchać ponad dziesięciu wykonawców. Przez to można śmiało mówić o przekroju brzmienia i konwencji przy jednoczesnym uniknięciu 'dźwiękowej cepelii'. Tu pasja i szczerość wygrywają z komercyjną poprawnością, dostarczając muzyki, która nie zwykła gościć na radiowych play listach.
Nowości płytowe poleca Piotr Iwicki
RGNET1191

Opis

Wydawca
World Music Network (UK)
Artysta
Różni Wykonawcy
Nazwa
The Rough Guide To Salsa Clandestina
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.