• Nowy
search

The Messthetics and James Brandon Lewis

65,99 zł
Brutto

Instrumentalne trio The Messthetics łączy siły z uznanym saksofonistą jazzowym Jamesem Brandonem Lewisem. The Messthetics powstał w 2016 roku i składa się z sekcji rytmicznej znanego punkowego zespołu Fugazi z DC, z Joe Lallym na basie i Brendanem Cantym na perkusji oraz z jazzowym gitarzystą Anthonym Pirogiem. Saksofonista James Brandon Lewis pochodzi z Nowego Jorku i po raz pierwszy dołączył do tria w 2019 roku i ponownie w 2021 roku, co zainspirowało kwartet do stworzenia wspólnego albumu. Dziewięć utworów The Messthetics and James Brandon Lewis zostało nagranych w ciągu zaledwie dwóch dni w Maryland pod okiem realizatora dźwięku Dona Godwina. Album oddaje niesamowitą chemię, którą muzycy czuli na scenie podczas wspólnych występów.

Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji

Avant Jazz / Free Improvisation / Avant-Garde
premiera polska:
2024-03-15
kontynent: Ameryka Północna
kraj: USA
opakowanie: Jewelcaseowe etui
opis:

Opis wydawcy:
Instrumentalne trio The Messthetics łączy siły z uznanym saksofonistą jazzowym Jamesem Brandonem Lewisem w nadchodzącym albumie zatytułowanym The Messthetics and James Brandon Lewis. Album ukaże się 15 marca za pośrednictwem legendarnej wytwórni jazzowej Impulse! Records.
The Messthetics powstał w 2016 roku i składa się z sekcji rytmicznej znanego punkowego zespołu Fugazi z DC, z Joe Lallym na basie i Brendanem Cantym na perkusji oraz z jazzowym gitarzystą Anthonym Pirogiem. Saksofonista James Brandon Lewis pochodzi z Nowego Jorku i po raz pierwszy dołączył do tria w 2019 roku i ponownie w 2021 roku, co zainspirowało kwartet do stworzenia wspólnego albumu. Dziewięć utworów The Messthetics and James Brandon Lewis zostało nagranych w ciągu zaledwie dwóch dni w Maryland pod okiem realizatora dźwięku Dona Godwina. Album oddaje niesamowitą chemię, którą muzycy czuli na scenie podczas wspólnych występów.

muzycy:
James Brandon Lewis: tenor sax
Anthony Pirog: guitar
Joe Lally: bass
Brendan Canty: drums

utwory:
1. L’Orso
2. Emergence
3. That Thang
4. Three Sisters
5. Boatly
6. The Time is the Place
7. Railroad Tracks Home
8. Asthenia
9. Fourth Wall

wydano: 2024-03-15
more info: www.impulse-label.com

5894591

Opis

Wydawca
Impulse! Records
Artysta
The Messthetics and James Brandon Lewis
Nazwa
The Messthetics and James Brandon Lewis
Zawiera
1CD
Data premiery
2024-03-15
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.