search

Yeah Yeah Yeahs: Mosquito

61,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji

Indie Rock/Muzyka alternatywna
premiera polska:
2013-04-16
kontynent: Europa
kraj: Anglia
opis:

Opis wydawcy:
Czwarty album w dyskografii Yeah Yeah Yeahs ukaże się już 16 kwietnia! Za brzmienie „Mosquito” odpowiedzialni są Dave Sitek oraz Nick Launay, z wyjątkiem jednego utworu, którego produkcji podjął się James Murphy (ex -LCD Soundsystem). „Podeszliśmy bardziej swobodnie, wręcz zabawowo, do pisania tych piosenek” - wyjaśnia Karen O – “Będzie można usłyszeć nawet elementy roots reggae i minimalistycznej psychodelii”.
“To płyta na dobre samopoczucie.”– dodaje Karen O – „nie oznacza jednak łatwych piosenek – jest raczej trochę surowa, trochę chaotyczna, trochę rozmarzona. Tak jak my”.

YYY’s mają na swoim koncie 3 płyty– „Fever To Tell”, „Show Your Bones” oraz „It’s Blitz!”. Każda z nich otrzymała nominację do nagród Grammy w kategorii najlepszego albumu alternatywnego. Debiutancka „Fever to Tell” została uznana przez Rolling Stone, Pitchfork Media i NME za album dekady. Karen O jest ponadto współautorką psycho–opery „Stop The Virgens”, wystawianej w Nowym Jorku i Sydney, a także zaśpiewała w skomponowanej przez Trenta Reznora piosence “Immigrant Song”, która trafiła na ścieżkę dźwiękową filmu “Dziewczyna z tatuażem”.

utwory:
01. Sacrilege
02. Subway
03. Mosquito
04. Under the Earth
05. Slave
06. These Paths
07. Area 52
08. Buried Alive [ft. Dr. Octagon]
09. Always
10. Despair
11. Wedding Song

more info: www.polydor.co.uk
3729307

Opis

Wydawca
Polydor
Artysta
Yeah Yeah Yeahs
Nazwa
Mosquito
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.