search

Is Your Love Big Enough?

44,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

Opis Wydawcy:
Lianne La Havas to kolejny wielki talent muzyczny z Wielkiej Brytanii. W jej żyłach płynie mieszanka krwi greckiej i jamajskiej, a w muzyce krzyżują się wielobarwny folk oraz soul.
Określenie Lianne wielkim talentem to bynajmniej nie promocyjna ściema. Urodzona w sierpniu 1989 roku piosenkarka, kompozytorka i multiinstrumentalistka znalazła się w doborowym gronie młodych artystów, na których eksperci stacji BBC polecają zwrócić uwagę w 2012 roku. A oni naprawdę rzadko się mylą.
Lianne śpiewać zaczęła mając lat siedem. W rozwoju talentu na pewno pomogło to, że rodzice słuchali dużo muzyki, między innymi Jill Scott i Mary J. Blige, a ojciec był muzykiem i nauczył córkę podstaw gry na pianinie i gitarze. Studiowała sztukę, lecz rzuciła college, by w pełni poświęcić się muzyce. Ale to właśnie w czasie studiów dokonała pierwszych nagrań demo, a dzięki koledze poznała osobiście Palomę Faith. To był punkt zwrotny w karierze La Havas, bo potem stała się chórzystką Faith na jej koncertach. Oczywiście to nie zaspokajało ambicji ambitnej dziewczyny. Zanim doszło do nagrania prezentowanego albumu, Lianne wydała kilka EP-ek. Dzięki nim zaczęła pojawiać się w radiu, w tym w BBC, w telewizyjnym programie Joolsa Hollanda, supportowała Bon Iver.
Wiosną 2012 ukazał się zapowiadający płytę singel "Lost & Found", który oceniony został bardzo wysoko. Cały album powstał przy współpracy z Mattem Halesem z zespołu Aqualung, a sporą część materiału nagrano w studiu muzyka w Los Angeles. Z piosenek płynie feeling kojarzący się z dokonaniami na przykład Lauryn Hill i Erykah Badu, które Lianne uwielbia od dzieciństwa. Jest w nich pasja, namiętność, determinacja, miłość, duma. Wszystko zmieszanie w sposób niesamowity, jak na debiutantkę, która wciąż nie wierzy w szczęście, jakie ją spotkało, a którym jest pisanie własnej muzyki. "Wciąż muszę sobie to przypominać. Jestem nieustannie zaskoczona. Nie mogę uwierzyć, że mam taką pracę" - mówi z uśmiechem. Wygląda na to, że przy takich zasobach talentu prędko jej nie straci.

Editor's info:
Since her appearance on the BBC's "Later ... with Jools Holland" in the fall of 2011, the excitement around Lianne has quickly spread across the UK, Europe and the US. Appearing on that same episode of "Later ..." was Bon Iver, which quickly led to an offer for Lianne to open their December North American tour. "As soon as we saw her play it was so refreshing, somebody who could play their instrument, somebody who could use their voice, but in their own way. She is just fantastic," Bon Iver's Justin Vernon told Esquire (UK).

La Havas says that Is Your Love Big Enough? "acts almost like a map of the route I have taken through life, through love, in the past three years. The title is a question that mixes challenge, defiance, impatience, determination, pride, and, above all, passion. It demands an answer."
2564663285

Opis

Wydawca
Wackie's Records
Artysta
Lianne La Havas
Nazwa
Is Your Love Big Enough?
Instrument
vocals
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.