search

si si

26,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

Opis Wydawcy:
'Si si' - to na wpól wyimprowizowane, w połowie zaplanowane spotkanie dwóch przestrzeni, reprezentowanych przez stojący za płytą duet. Treścią albumu jest wynikły ze współistnienia i przenikania się analogowej elektroniki i preparowanej trąbki z niezliczonymi akustycznymi perkusjonaliami, świat którego kształt nie wynika z narzuconych ram a jedynie ze współistnienia.

Tomasz Gadomski - muzyk, poruszajacy sie w obszarze elektroakustycznych instrumentów perkusyjnych dla których poszukuje nowego pola dzwiekowego.
Eksperymentujacy z ich brzmieniem i przetwarzaniem w realizacjach solo, a takze w róznych projektach i formacjach muzycznych. Tworzy muzyke do filmów i spektakli, wspólpracuje z artystami wizualnymi i tancerzami w kraju i za granica. Jest tez realizatorem muzycznym. Prowadzi warsztaty edukacyjno-muzyczne dla dzieci i doroslych.
Tomek Mirt - muzyk i grafik. Tworzacy w ramach zespolu Brasil and the Gallowbrothers Band (wczesniej One Inch of shadow) i solo. Zaangazowanywwydawnictwa cat sun i MonotypeRec. Jego zainteresowania muzyczne oscyluja pomiedzy analogowa elektronika, preparowanymi instrumentami takimi jak trabka i gitara oraz nagraniami terenowymi. Solo wydal cztery plyty: Rain in City of Myrrh and Forget-Me-Not" (2001 cat sun), "Journey through the city or six strange signs in Molnars diary" (2002 cat sun/foxy digitalis), "Most" (2003 malachit), "Oh! You are so naive!" (2006 monotyperec.).
MONO021

Opis

Wydawca
MonotypeRec (PL)
Artysta
T. Gadomski / T Mirt
Nazwa
si si
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.