search

T. Gadomski / T Mirt: si si

39,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji

Ambient, Experimental
premiera polska:
2008-12-05
kontynent: Europa
kraj: Polska
opakowanie: Gatefoldowe etui
opis:

Opis Wydawcy:
'Si si' - to na wpól wyimprowizowane, w połowie zaplanowane spotkanie dwóch przestrzeni, reprezentowanych przez stojący za płytą duet. Treścią albumu jest wynikły ze współistnienia i przenikania się analogowej elektroniki i preparowanej trąbki z niezliczonymi akustycznymi perkusjonaliami, świat którego kształt nie wynika z narzuconych ram a jedynie ze współistnienia.

Tomasz Gadomski - muzyk, poruszajacy sie w obszarze elektroakustycznych instrumentów perkusyjnych dla których poszukuje nowego pola dzwiekowego.
Eksperymentujacy z ich brzmieniem i przetwarzaniem w realizacjach solo, a takze w róznych projektach i formacjach muzycznych. Tworzy muzyke do filmów i spektakli, wspólpracuje z artystami wizualnymi i tancerzami w kraju i za granica. Jest tez realizatorem muzycznym. Prowadzi warsztaty edukacyjno-muzyczne dla dzieci i doroslych.
Tomek Mirt - muzyk i grafik. Tworzacy w ramach zespolu Brasil and the Gallowbrothers Band (wczesniej One Inch of shadow) i solo. Zaangazowanywwydawnictwa cat sun i MonotypeRec. Jego zainteresowania muzyczne oscyluja pomiedzy analogowa elektronika, preparowanymi instrumentami takimi jak trabka i gitara oraz nagraniami terenowymi. Solo wydal cztery plyty: Rain in City of Myrrh and Forget-Me-Not" (2001 cat sun), "Journey through the city or six strange signs in Molnars diary" (2002 cat sun/foxy digitalis), "Most" (2003 malachit), "Oh! You are so naive!" (2006 monotyperec.).

utwory:
01. Track with Harmonium and Gongs mp3
02. Track with Udu mp3
03. 88 Recorders mp3
04. Si Si mp3
05. Error mp3
06. Murky Piece with Trumpet mp3
07. Track with Hang mp3
08. Distant Piano Track

more info: www.monotyperecords.com

MONO021

Opis

Wydawca
MonotypeRec (PL)
Artysta
T. Gadomski / T Mirt
Nazwa
si si
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.