search

Sławek Jaskułke Trio: On

55,99 zł
Brutto

"On" jest sumą wieloletniej pracy oraz procesu twórczego. W warstwie merytorycznej album jest zgłębieniem sztuki improwizacji jazzowej oraz pracą nad strukturą kompozycji. W warstwie stylistycznej utrzymany w duchu modern mainstreamu i współczesnych kierunków jazzu europejskiego. Jaskułke, znany ze swojej bezkompromisowości, dzisiaj jest artystą średniego pokolenia, posiadającym indywidualny styl i język muzycznej wypowiedzi. Jego koncerty na całym świecie wzbudzają olbrzymie zainteresowanie, a płyty od wielu lat są nagradzane znakomitymi recenzjami ze strony fachowych czasopism i recenzentów muzycznych. Jego muzyka jest czytelna w odbiorze i głęboka w nastroju, a w wersji koncertowej ekspresyjna i wręcz hipnotyzująca.

Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji

Pianistyka Jazzowa
premiera polska:
2015-11-30
kontynent: Europa
kraj: Polska
opakowanie: digipackowe etui
opis:

Opis wydawcy:
Nowa płyta Jaskułke Trio "On" jest sumą wieloletniej pracy oraz procesu twórczego. W warstwie merytorycznej album jest zgłębieniem sztuki improwizacji jazzowej oraz pracą nad strukturą kompozycji. W warstwie stylistycznej utrzymany w duchu modern mainstreamu i współczesnych kierunków jazzu europejskiego. To co dla Jaskułke ważne, to budowa formalna, a także spójna konstrukcja całości. Artysta eksperymentuje z materią muzyczną w sposób świadomy i konsekwentny, kładąc szczególny nacisk na interpretację, dla której zawsze punktem wyjścia jest kompozycja.

Sławek Jaskułke, znany ze swojej bezkompromisowości, dzisiaj jest artystą średniego pokolenia, posiadającym indywidualny styl i język muzycznej wypowiedzi. Jego koncerty na całym świecie wzbudzają olbrzymie zainteresowanie, a płyty od wielu lat są nagradzane znakomitymi recenzjami ze strony fachowych czasopism i recenzentów muzycznych. Jego muzyka jest czytelna w odbiorze i głęboka w nastroju, a w wersji koncertowej ekspresyjna i wręcz hipnotyzująca. Bez wątpienia Jaskułke jest jednym z tych artystów, których twórczość otwiera dzisiaj drzwi dla nowych, nieoczywistych rozwiązań i dowodzi, jak wiele jest jeszcze we współczesnym jazzie do odkrycia.

muzycy:
Sławek Jaskułke: piano
Max Mucha: double bass
Krzysztof Dziedzic: drums

utwory:
1. Bueya [4:10]
2. Kinia [3:45]
3. Igo [7:24]
4. Mary [5:05]
5. Know [7:12]
6. On [6:06]
7. Lefu [4:49]
8. Yelon [5:17]

wydano: 2015
more info2: jaskulke.com

5415953

Opis

Wydawca
Self Artist Records
Artysta
Sławek Jaskułke Trio [Sławek Jaskułke / Max Mucha / Krzysztof Dziedzic]
Nazwa
On
Instrument
piano
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.