Soul Travellers [Vinyl 1LP+download]

99,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

multikulti.com:
Kolejne winylowe wydawnictwo francuskiej oficyny Rogue Art to prawdziwa perełka. Płyta jest sygnowana nazwiskiem Steve'a Swelle'a, amerykańskiego puzonisty, ale nie tylko jego nazwisko wiele obiecuje po tym nagraniu. Nestor fortepianu Dave Burrell, od prawie pięćdziesięciu lat (od czasu nagrań dla ESP oraz BYG Actuell) fascynuje swoją muzyków fanów free jazzu, Jemeel Moondoc, legenda loftowej sceny to muzyk którego każde kolejne nagranie staje sie wydarzeniem. No i wreszcie rytmiczna sekcja złożona z legendarnego kontrabasisty Williama Parkera oraz najmłodszego w tym gronie perkusisty Geralda Cleavera to obietnica, że muzyka wzniesie się pod niebiosa. No i że jeszcze przy okazji zabierze ze sobą słuchaczy.

Tutaj nie może być inaczej i jeżeli tylko sięgniecie po ten album wspaniale zrealizowany przez oddanych free jazzowi francuskich producentów z Rogue Art, to muzyka zabierze Was w duchowa podróż bo jak pisze w liner notes Steven Loewy "będziecie się cieszyć i poddawać nawet najbardziej delikatnym dźwiękom, bo jesteście w rękach mistrzów duchowych podróży".

Editor's info:
So, listen closely, and savor the sounds: treat them with delicate abandon, indulge in their intricately measured poignancy, but don’t forget to relax (a little) and enjoy: You are in the hands of a master soul traveler. Steven Loewy, excerpt from the liner notes
ROG0067

Opis

Wydawca
Rogue ART (FR)
Artysta
Steve Swell Quintet [Steve Swell / Jemeel Moondoc / Dave Burrell / William Parker / Gerald Cleaver]
Nazwa
Soul Travellers [Vinyl 1LP+download]
Instrument
Trombone
Zawiera
Vinyl 1LP
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.