Out Among The Stars

41,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

Opis Wydawcy:
Sony Music oraz Legacy Recordings z dumą prezentują winylowy album legendarnego Johnny’ego Casha, na którym znalazły się jego niedawno odkryte, nigdzie niepublikowane nagrania.
Piosenki, które znalazły się na albumie „Out Among The Stars” były pierwotnie zarejestrowane w 1981 roku w Columbia Studios oraz w 1984 roku w 1111 Sound Studios. W ich powstaniu udział wziął ówczesny Dyrektor Artystyczny wytwórni CBS Nashvile, Billy Sherrill.
W nagraniach tych utworów (w tym duetów z June Carter Cash i Waylonem Jeningsem) udział wzięli również: Marty Stuart (gitara i mandolina), Jerry Kennedy (gitara ) , Pete Drake (gitara ), Hargus „Pig” Robbins (fortepian ) oraz Henry Strzelecki (bas).
Materiał ten odnalazł się w 2012 roku w czasie katalogowania spuścizny po rodzicach przez Johna Cartera Casha. ” Kiedy moi rodzice odeszli , stało się konieczne , aby przejrzeć ten materiał , ” powiedział John ” Okazało się, że te nagrania wyprodukowane przez Billy’ego Sherrilla w latach osiemdziesiątych… były piękne. „Płyta winylowa zawiera dodatkowy utwór, który nie znalazł sie na płycie CD.

Ten zaginiony album to rewolucyjne dzieło, które powinno znaleźć się w płytotece każdego fana najlepszej muzyki na najwyższym światowym poziomie.
88843018182

Opis

Wydawca
Legacy Recordings
Artysta
Johnny Cash
Nazwa
Out Among The Stars
Instrument
guitar
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.