Dwa Kotki

26,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

opis wydawcy
Płyta „Dwa Kotki” to 12 kołysanek dla dzieci i dla dorosłych zaśpiewanych w języku ukraińskim. Ciepłe, melancholijne, jazzowo – folkowe profesjonalnie zaaranżowane utwory stworzone przez matkę dla córki, a zaśpiewane już i przez matkę i jej 6-letnią córkę (która stworzyła też kołysankę dla mamy).
Na płycie znajdują się też trzy ukraińskie ludowe kołysanki. Niespodzianką jest obecność w jednym z utworów lidera grupy „ENEJ”, Piotra „Lolka” Sołoducha, który z dużym wyczuciem wszedł w nastrój i interpretację solistki, z którą stworzył niepowtarzalny duet.
Cała płyta, choć jak przystało na kołysanki, jest bardzo spokojna, nie ma agresywnie grających instrumentów, nie nudzi jednak słuchacza. Znakomite aranżacje muzyczne, piękne i profesjonalnie zagrane i nagrane, a także wyśmienicie zmiksowane. Nad całością panuje wokalistka, która z dużym wyczuciem bawi się swoim pięknym głosem, używając jego różnych barw, od spokojnego, poprzez pełny aż do białego, wiejskiego śpiewu.
Całości dopełnia piękne wydanie płyty, w tym dołączonej 28 stronicowej książeczki z tekstami kołysanek w języku ukraińskim i polskim którym towarzyszą piękne rysunki.
Płyta dla dzieci do usypiania, dla dorosłych do uspokojenia po ciężkim dniu, dla wszystkich dla pięknej muzyki i wrażeń.
5904617560269

Opis

Wydawca
Studio S Production (PL)
Artysta
Jaworyna
Nazwa
Dwa Kotki
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.