Same dobre wiadomości

29,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

opis wydawcy:
'Same dobre wiadomości' to premierowy album twórców kultowej formacji 'Śmierć kliniczna' - Darka Duszy i Jurka Mercika, zawierający 18 piosenek zespołu.
Oprócz reggae na płycie pobrzmiewa punk i ska. Płyta CD dołączona jest do książki z wywiadem z artystami i tekstami ich piosenek.


Info zespołu:

Żarty się skończyły. Pod koniec stycznia do sprzedaży trafi nasze ukochane dziecko poczęte i nagrane - pierwszy album zespołu DiM, zatytułowany 'Same dobre wiadomości'.
Do albumu dołączona jest książka ze zdjęciami naszych przesympatycznych twarzy, lirycznymi tekstami piosenek i wywiadem z: Duszą i Mercedesem. Wywiad pełen jest kombatanckich wspomnień, rozważań o przyjaźni i muzyce, oraz innych głupot, których przez 6 godzin musiał wysłuchiwać autor książki Marcin Babko.

'Same dobre wiadomości' to aż 65 minut muzyki. Dlatego cena 29,99 zeta wydaje się nie być wygórowana. To właściwie podwójny album ... Nie ma na nim żadnych tzw. bonusów czy innych niby-dodatków. Jest osiemnaście normalnie nagranych numerów, w tym po dwie nowe wersje utworów Śmierci Klinicznej i R.A.P.-u. Żeby nie było ściemy i zbędnych nieporozumień pod tracklistą zamieszczamy promomix, czyli krótkie streszczenie płyty.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w powstaniu tej płyty i wspierali nas myślą, mową i dobrym uczynkiem. Ich lista jest zbyt długa, by ten serwer ją pomieścił. Ale Wy wiecie, że to do Was się zwracamy. Dzięki i dalej bądźcie z nami!

AGORACD017

Opis

Wydawca
Agora (PL)
Artysta
DiM
Nazwa
Same dobre wiadomości
Zawiera
CD+Ksišżka
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.