search

Storytone

51,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

Opis wydawcy:
Płyta, którą wybitny artysta nagrał z 92-osobową orkiestrą i chórem, w formacie CD ukazałą się 3 listopada 2014 roku. Miłośnicy winyli będą musieli uzbroić się w cierpliwość do 16 grudnia. Album wypełni 10 premierowych kompozycji. Neil najpierw nagrywał je w swoim studiu, a potem dograł wersje z orkiestrą.
"Chciałem zarejestrować płytę z orkiestrą, na żywo, w mono, z jednym mikrofonem. Zależało mi, by uchwycić to, co się naprawdę dzieje, z jednego punktu widzenia, jak robiono w przeszłości. Dla mnie to wielkie wyzwanie, a brzmienie jest niesamowite i tylko tak można je było osiągnąć" – mówił parę miesięcy temu o projekcie kanadyjski artysta.
Jako pierwsza płytę zapowiadała kompozycja "Who's Gonna Stand Up?". Można jej posłuchać choćby na oficjalnej stronie Kanadyjczyka, NeilYoung.com albo w serwisie Soundcloud pod tym adresem: http://bit.ly/neil_young_whos_gonna_stand_up. Numer po raz pierwszy Neil zaprezentował w trakcie letniej trasy koncertowej po Europie z zespołem Crazy Horse. Tekst, jak to często bywa u Younga, traktuje o sprawach poważnych, nawołując między innymi do ochrony ekosystemu Ziemi i zmniejszenia naszej zależności od paliw kopalnych. Na Soundcloudzie jest do posłuchania również parę innych piosenek z płyty: "Plastic Flowers", bluesująco-swingująca "I Want To Drive My Car", "Tumbleweed" i liryczna "When I Watch You Sleeping".
"Storytone" ukaże się jako zwykłe CD, CD w wersji deluxe (piosenki w wersjach solowych oraz z orkiestrą), jako 180-gramowy winyl z obydwiema wersjami utworów. Brzmienie płycie nadali The Volume Dealers (czyli Neil Young i Niko Bolas), za proces nagrywania i miksowania odpowiadał Al Schmitt, zaś dodatkowa produkcja oraz orkiestracje to dzieło dwóch panów, Michaela Beardena i Chrisa Waldena.


Album "Storytone" dostępny jest w trzech formatach: CD w cenie 55,99 zł, 2CD deluxe edition w cenie 72,99 zł oraz Vinyl 2LP w cenie 189,99 zł
9362493170

Opis

Wydawca
Reprise Records (USA)
Artysta
Neil Young
Nazwa
Storytone
Instrument
guitar
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.