Sromota [3CD]

46,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

Opis Wydawcy:
12 października nakładem Karrot Kommando ukaże się pierwsza od ośmiu lat studyjna płyta grupy Świetliki - "Sromota". Zespół przygotował nietypową informację prasową na temat płyty.

"Ponieważ niewiele jest rzeczy mniej stosownych i bardziej żałosnych niż artysta/autor zachwalający swoje dzieło, oto garść jedynie suchych faktów" - czytamy w przesłanym tekście.

Marcin Świetlicki i jego koledzy zapewniają, że "brzydkie słowo w tekstach pojawia się tylko raz" oraz, że "Nagranie/ wydanie "Sromoty" nie obciąża polskiego podatnika".

"Sromota" to szósty album Świetlików, nagrany po ośmiu latach przerwy. Na album składa się 36 piosenek, trwających łącznie około 130 minut. Materiał został rozdzielony na trzy płyty CD (płyta A, płyta B i płyta tzw. bonusowa) zamknięte w jednym opakowaniu.

"Nagraliśmy »Sromotę« w nowym, sześcioosobowym składzie. Każdy grał na tym na czym potrafi, a były to instrumenty z epoki. Goście (Bogusław Linda, Pablopavo i Fryderyk Lutyński) pojawiają się w siedmiu piosenkach na płycie bonusowej. Stopień zaangażowania gości jest rozmaity. Teksty (zdecydowana większość) napisał Marcin Ś., muzykę (zdecydowaną większość) skomponował zespół. Za tzw. miks i produkcję odpowiada pan Dariusz Grela z Krakowa oraz cały zespół" - czytamy w materiałach prasowych.

Świetliki podkreślają swoją niezależność dodając, że nikt płyty nie objął patronatem medialnym, nikt jej nie sponsorował, i że nie jest to produkt tylko "DZIEŁO".

Informację kończą enigmatycznym stwierdzeniem:
"Czy się komu w stolicy albo gdzie indziej podoba czy nie, są podstawowe wartości: bonum, pulchrum, verum - a Polska jest tylko jedna. I jest to nasza Ojczyzna".
KK56

Opis

Wydawca
Karrot Komando
Artysta
Œwietliki
Nazwa
Sromota [3CD]
Zawiera
3CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.