Four Thirty

79,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji

Indie Pop / Avant Pop / Muzyka alternatywna
premiera polska:
2006-01-11
kontynent: Ameryka Północna
kraj: USA
opakowanie: plastikowe etui
opis:

Opis wydawcy:
Rock & Blues & Swamp & Roll - piąty album rewelacyjnego kwartetu z Chicago. The Great Crusades znowu ostro czadują, i to jak... Już od pierwszych taktów tej płyty wiadomo na pewno: to kwintesencja energii rock'n'rolla, tajemniczości i brudu bluesa, a do tego historie opowiadane przez Briana Krumma o dramatach, których nie opisuje się w gazetach, zaśpiewane głosem znad pełnej popielniczki i pustej butelki whiskey. Tom Waits spotyka Jona Spencera, a za plecami stoją Hugo Race i Nick Cave z Birthday Party, a do szklanek nalewa Kim Salmon...

'Four Thirty' jest surowy i brudny, dziki, wściekły, błagalny, zdesperowany, przy tym wciąż bezpośredni i prosty, niemal cielesny. Odpowiada mocnym stronom Great Crusades, od dawna wybitnej grupie koncertowej, która postanowiła teraz w studio stworzyć tą atmosferę grania na żywo, wyczarować energię, która powstaje tylko na scenie. Pomógł im w tym producent Blaise Barton (Bob Dylan, Liz Phair), który nagrał podstawowe ścieżki w trzech dwunastogodzinnych sesjach. Po studyjnej i mikserskiej obróbce 'Four Thirty' stał się albumem łączącym zarówno wspólną pasję muzyków jak i szorstkie, groovujące brzmienie, rock'n'rolla i bluesa w najlepszym wydaniu.
W zalewie podobnych do siebie nowych gitarowych zespołów Great Crusades pozostaje oryginalny, żywy i nie da się ugłaskać przez kolorowe pisma. Na pewno.

utwory:
1 Are We Having Fun Anymore? 03:14
2 Porch Song 04:07
3 Hollywood Bungalow 04:08
4 I Got Away 05:58
5 She Walked Alone 03:11
6 Heathers Will Haunt You 03:50
7 Billy Smashes It Up 03:56
8 Downtown 03:19
9 Rawl 03:20
10 Boom boom 03:57
11 Where Are You Now? 03:50

wydano: 2005
nagrano: 2005
more info: www.glitterhouse.com
GRCD642

Opis

Wydawca
Glitterhouse Records (DE)
Kompozytor
Yoko Ono
Artysta
Great Crusades
Nazwa
Four Thirty
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.