Super Vocal & Dub Session

57,90 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:
Opis Wydawcy:
Pionierzy i zarazem ojcowie chrzestni francuskiej sceny dub, Improvisators Dub już od kilku lat budują most łączący Kingston na Jamajce, Londyn i Bordeux.
Pierwszy singiel 'The Bird, The Frog...' wyprodukował w Londynie sam Junior Delgado, następnie kariera rozimprowizowanych dub'owców potoczyła się szybko. Własnym sumptem nagrali dwie płyty, by po tym kolaborować z legendarnym brytyjskim zespołem dub, The Disciples na albumie 'Dub & Mixture', a następnie nagrać live album 'Live Act Outernational'.
Manu, mózg zespołu, mówi, że często zespołowi zadawano pytanie 'Dlaczego nie ma wokali?'. Więc odpowiadał: 'To proste, musimy odpowiednie znaleźć'. I znaleźli. I to jakie.
W połączeniu z wokalistami Jonah Dan (Bush Chemist/Disciples), Danny'm Vibes i Russ'em D Improvisators Dub uzyskali nowe, wspaniałe, piosenkowe brzmienie, lecz oczywiście w tradycji Roots & Culture. Każdy utwór na płycie jest przedstawiony w dwóch wersjach. Pierwszej to super przebojowa wersja wokalna i druga dla fanów dubu, bez wokalistów.
Improvisators Dub kolejny raz pokazują swój perfekcyjny styl. Gdzie głęboki, naturalny bass i ciężki rytm łączy się z tradycyjnymi jamajskimi wokalistami, a całość naznaczona jest etnicznymi dźwiękami i doskonałą produkcją.
REVERB60

Opis

Wydawca
Vicious Circle (FRA)
Artysta
Improvisators Dub
Nazwa
Super Vocal & Dub Session
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.