Solresol

33,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

Opis Wydawcy:
W tym roku wiosna oficjalnie rozpocznie się 6 kwietnia, kiedy to do sklepów trafi najnowszy album Vavamuffin zatytułowany Solresol. "Nasze żony i dziewczyny mówią, że to najlepsza płyta Vavamuffin. A z nimi się nie dyskutuje. Emocje a nie kalkulacja, duch i zabawa a nie PR. Solresol to płyta nagrana z miłości do reggae i raggamuffin" - mówi Emili Jones, basista grupy oraz producent wykonawczy albumu.

Materiał powstawał w studiach LWW, Western Jive oraz Instytucie Poznawczo-Zakaźnych Czynników Dźwiękowych. Za ostateczne jego brzmienie odpowiedzialni są Jarek "Smok" Smak i Activator Mario Dziurex (Studio AS One) oraz Olo Mothashipp (Western Jive).

Wśród gości znaleźli się m.in. Junior Stress, Cheeba, Original Guerrero prosto z Santiago de Chile oraz legenda raggamuffin Macka.B, który wspólnie z warszawskim ansamblem wykonał utwór otwierający płytę.

Od dziś tj. 24 marca rusza przedsprzedaż albumu pod adresem karrot.pl/solresol . Wszyscy, którzy dokonają zakupu przed 6 kwietnia mogą liczyć na podpisany przez cały zespół oficjalny plakat koncertowy promujący trasę Solresol Tour 2013.

Od jutra singiel "Nie pękaj!" można usłyszeć na antenie Radia Roxy. Trafi on również do cyfrowej dystrybucji w najważniejszych sklepach internetowych oraz pod adresem karrot.pl/solresol. Niebawem będziecie mogli obejrzeć klip tego utworu w reżyserii Xawerego Żuławskiego.
KK54

Opis

Wydawca
Karrot Komando
Artysta
Vavamuffin
Nazwa
Solresol
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.