Songs From The Road [Blu-Ray]

92,90 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

Opis Wydawcy:
W 1999 roku, po dłuższej przerwie 64-letni Leonard Cohen - artysta, którego twórczość ukształtowała muzycznie wiele pokoleń, powrócił z charakterystyczną dla siebie niezwykłą pasją do studia nagraniowego oraz na scenę koncertową. W związku z 40-leciem swojej kariery artystycznej oraz dołączeniem w marcu 2008 roku do Rock And Roll Hall Of Fame, Cohen powiadomił fanów o swojej pierwszej od 15 lat trasie koncertowej. Tuzin najbardziej popularnych piosenek Leonard'a Cohena z ostatnich światowych występów w najbardziej popularnych salach koncertowych, na festiwalach czy stadionach od Tel Avivu po Londyn zostało zebranych na "Songs From The Road".

"Songs From The Road" to nie tylko hołd dla znakomitej twórczości Cohena jako artysty koncertowego, ale również dla jego niesłabnącej popularności na całym świecie. Prezentuje każdą dekadę życia Leonarda jako artysty, począwszy do 1960 roku ("Suzanne" z debiutanckiej płyty, "Bird on the wire" i "The Partisan" pochodzące z drugiego albumu) - aż do XX wieku ("That Don't Make it Junk" z płyty wydanej w 2001 - "Ten New Songs")

Wydawnictwo dostępne jest w czterech wersjach. Jako bonus do DVD i Blu-ray dołączone są dwudziestominutowe wywiady "zza sceny" z członkami zespołu, przeprowadzone przez córkę Leonarda - Lorcę Cohen. Kolejne dodatki to zapisane przez Leona Wieseltier'a, redaktora The New Republic, eseje w książeczce dołączonej do płyty kompaktowej oraz szczegółowy komentarz "track po tracku" stworzony przez Eda Sandersa, realizatora nagrań dźwiękowych i montażu oraz producenta i reżysera nagrań audiowizualnych.
88697759099

Opis

Wydawca
Columbia (USA)
Artysta
Leonard Cohen
Nazwa
Songs From The Road [Blu-Ray]
Instrument
vocals
Zawiera
Blu-ray
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.