Night Of Hunters

54,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji

Piosenka Artystyczna
premiera polska:
2011-09-23
opakowanie: plastikowe etui
opis:

Opis wydawcy:
Tori Amos zapowiada swój najnowszy albumu Night of Hunters, realizowany przez wytwórnię Deutsche Grammophon, najbardziej prestiżową firmę fonograficzną specjalizującą się w wydawaniu płyt z muzyką klasyczną. Tori Amos, ikona muzyki rozrywkowej ostatnich lat, zdobywczyni wielu platynowych płyt, wokalistka i autorka piosenek, specjalistka od znaczących, przełomowych albumów, konsekwentnie kroczy wyznaczoną przez siebie ścieżką innowacji i zaskoczenia. Na prezentowanym albumie znajduje się cykl pieśni zainspirowanych najpopularniejszymi tematami muzycznymi pochodzącymi z różnych kompozycji powstałych na przestrzeni ostatnich 400 lat.

Na "Night of Hunters" Tori Amos dialoguje z tradycją muzycznych wariacji na dany temat. Wykorzystując klasyczną formę, kreuje jednak całkowicie nowe jakości. Oddala się maksymalnie od oryginału, a jednocześnie składa głęboki ukłon w stronę kompozytora. Album "Night of Hunters", który artystka sama wyprodukowała, został przez nią skomentowany następująco: "Po to sięgnęłam do klasycznej formy pieśni, by za jej pośrednictwem opowiedzieć współczesną historię. Główną bohaterką mojej opowieści jest kobieta rozczarowana, zakleszczona w niesatysfakcjonującym, dopalającym się związku. W ciągu jednej nocy doznaje olśnienia, które sprawia, że odkrywa siebie na nowo".

Słuchacz ma szansę towarzyszyć jej podczas tej mentalnej podróży. Jest świadkiem przemiany bohaterki. Z nią i towarzyszącą jej muzyką dociera do stanu pełnej samoświadomości. Ma szansę zajrzeć w głąb emocjonalnych i muzycznych zawiłości.

utwory:
1. Shattering Sea.
2. Snow Blind.
3. Battle Of Trees.
4. Fearlessness.
5. Cactus Practice.
6. Star Whisperer.
7. Job's Coffin.
8. Nautical Twilight.
9. Your Ghost.
10. Edge Of The Moon.
11. The Chase.
12. Night Of Hunters.
13. Carry

wydano: 2011-09-23
more info: www.dgclassics.com
4779791

Opis

Wydawca
Deutsche Grammophon
Artysta
Tori Amos
Nazwa
Night Of Hunters
Instrument
vocals
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.