When Ronan Met Burt

55,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji

Piosenka Artystyczna
premiera polska:
2011-04-01
opis:

Opis wydawcy:
Album "When Ronan Met Burt" to owoc niezwykłego spotkania muzyków różnych pokoleń: legendarnego amerykańskiego kompozytora i pianisty Burta Bacharacha oraz irlandzkiego wokalisty pop, byłego lidera boysbandu Boyzone - Ronana Keatinga. Na swoim ósmym studyjnym albumie Keating zaśpiewał z towarzyszeniem orkiestry najsłynniejsze piosenki z 50-letniej kariery Bacharacha, m.in: "Walk On By", "The Look Of Love", "What The World Needs Now Is Love" oraz "I Just Don't Know What To Do With Myself". Całość wyprodukował Greg Wells, a wszystkie utwory nagrano na żywo w studio, by najpełniej zachować ich oryginalny charakter.
Ronan Keating w jednym z wywiadów przyznał, że od dawna był fanem twórczości amerykańskiego mistrza: "Współpraca z Burtem była spełnieniem moich marzeń. Dorastałem słuchając jego piosenek, a utwory, które wybrałem na ten album, to najlepsze kompozycje w muzyce pop, jakie kiedykolwiek powstały. Wykonywanie ich w obecności ich twórcy to dla mnie wielki zaszczyt."
Piosenki autorstwa Bacharacha należą do najczęściej wykonywanych w świecie muzyki pop. W swoim repertuarze mają je tak wybitni artyści, jak The Carpenters, Aretha Franklin, Tom Jones, Dusty Springfield, Luther Vandross, Dionne Warwick czy The Stranglers.

utwory:
1 The Look Of Love
2. Walk On By
3. I'll Never Fall In Love Again
4. Arthur's Theme (The Best That You Can Do)
5. My Little Red Book
6. What The World Needs Now
7. Something BIg
8. I Just Don't Know What To Do With Myself
9. This House Is Empty Now
10. Make It Easy On Yourself

more info: www.decca.com
2765649

Opis

Wydawca
Decca Records
Artysta
Ronan Keating & Burt Bacharach
Nazwa
When Ronan Met Burt
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.