search

Fragments From A Space Cadet

65,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

multikulti.com:
Skandynawska wytwórnia Music For Dreams rywalizuje w Europie o serca popularnych gatunków jak chillout, lounge jazz czy alternative pop z francuskim Wagram. Ale czy można wygrać z Paryżem?
Okazuje się, że tak. Wielki światowy sukces, jaki odniosły płyty zespołu BLISS czy też kompilacje z cyklu Luftkastellet pokazują, że nie ma świętych krów w muzycznym świecie.
Sprawcą tego sukcesu jest bez wątpienia Kenneth Bager, postać utożsamiana już z wytwórnią Music For Dreams.
Nazwisko Kenneth Bager bardzo szybko stało się 'rozpoznawalną marką' w Europie

'Fragments from a Space Cadet' to debiut Kennetha Bagera jako lidera. I cóż to za debiut!
Do nagrania płyty zaprosił m.in. znaną ze ścieżki dźwiękowej do Twin Peaks - Julee Cruise, która występuje w trzech utworach.
Ponadto spotykamy tutaj Camilla Munck, Gisli, Jacob Fischer, Syd Matters oraz legendarnego jazzowego skrzypka - Jean Luc Ponty'ego.
Własne kompozycje Kennetha Bagera to uwodzicielska mieszanka wyszukanej elektroniki przenikającej się z world, dub, ambient, jazz, leftfield i avant pop. Pozycja ambitna, uwodzicielska i obowiązkowa dla fanów zespołów Morcheeba, Goldfrapp czy Massive Attack.
Kenneth Bager udanie debiutuje jako kompozytor i wykonawca, okazuje się , że jego umiejętność kompilowania [to on stoi za sukcesem m.in. cyklu kompilacji 'Luftkastellet' czy też 'Folk But Not Folk'] nie okazała się przeszkodą, stworzył w pełni autonomiczne, urzekające dziełko, które spotkało się ze znakomitym przyjęciem w całym muzycznym świecie.
zzzcd0030

Opis

Wydawca
Music For Dreams (DK)
Artysta
Kenneth Bager
Nazwa
Fragments From A Space Cadet
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.