search

Where the fun starts Early In The Day

58,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

multikulti.com:
Banzai Republic to trzyosobowy didżejski kolektyw, Buddha T. Seltzmayer, Jon A. i Kenneth Bager. Ten ostatni to założyciel wytwórni Music for Dreams, dołączył do zespołu jako ostatni. Wszystko zaczęło się od niezobowiązującego spotkania, po wysłuchaniu kilku utworów panowie przypadli sobie do gustu i nawiązali owocną współpracę. Razem wydali debiutancki singiel 'In my Home", pierwszy singiel w historii Music for Dreams, od 5 lat klasyk muzyki chill-outowej, warto posłuchać doskonale zsamplowanej Mahali Jackson. Sukces dodał chłopakom skrzydeł. Okazało się nagle, że wszyscy chcą ich remiksów oraz współpracy. Od takich legend jak Laid Back i Sergio Mendez do mistrzów portugalskiego fado - Madredeus, specjalistów od muzyki house Filur and Weekendplayers a nawet Cirque du Soliel oraz Santos - oto lista najważniejszych współpracowników zespołu.
Wciąż jednak był przed nimi debiutancki projekt do zrealizowania. Praca na pełną płytą zabrała im ponad dwa lata, aby skompletować materiał i zaprezentować ostateczną wersję 'Where the funs starts early in the day" muzycy prawie zupełnie wyłączyli się z bieżącego życia muzycznego. Jeszcze przed premierą płyty kilka utworów wyciekło ze studia i pojawiły się na kilku Buddabarowych kompilacjach. Podczas długiego procesu powstawania albumu wielu znamienitych muzyków przewinęło się przez studio. Od Blue Foundation do gwiazdy światowego jazzu Palle MIkkelborga. Na płycie ponadto usłyszycie Ala Jarreau, wielką gwiazdę jazzu wokalnego.
Kiedy wszystko w Music for Dreams było gotowe, a przed nimi pozostały tylko nagrania w Londynie z Nataszą Atlas czuli, że powstaje coś wielkiego. Po powrocie z Londynu projekt został dopięty.
W klubach pojawiły się utwory z czwartego singla 'Gamelin Man" z przybrudzonym przejmującym bluesowym samplem Bukka White'a w konwencji future blues sound. Na 'Love Throughout" z Nataszą Atlas, udało im się sprawić, że głos wokalistki brzmi w bardziej ulotny i czuły sposób niż kiedykolwiek dotąd.
Tytuł albumu 'Where the fun starts early in the day" mocno skupia się na życiu i uczuciach Banzai. Dwuletnia praca nad albumem przyniosła znakomity efekt, członkowie zespołu mogą być zadowoleni z wszystkich dziewięciu utworów składających się na krążek i mamy nadzieję, że znajdziecie w nim takie same upodobanie jak my.

ZZZCD0009

Opis

Wydawca
Music For Dreams (DK)
Artysta
Banzai Republic
Nazwa
Where the fun starts Early In The Day
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.