search

Welcome

58,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:
muzyka.gery.pl, ocena: 4/6
(...) Jesper Skaaning (zwany jako Acustic) swoją karierę muzyczną zaczynał jako gitarzysta w punkowych zespołach we wczesnych latach osiemdziesiątych. Zainspirowany później europejskim electropopem, a w szczególności Kraftwerk, utworzył zespół Acustisk Ungdom, od którego później wziął imię.

Na album 'Welcome' musieliśmy czekać wiele lat. Po jego poprzednim albumie wydanym w 1998 roku (Quality Star) wiele osób zdążyło o nim zapomnieć. Przez ten długi okres czasu Acustic jednak nie próżnował występując w grupie Future3.

Nowa płyta jest powrotem do solowych występów Acustica. W albumie 'Welcome,' wydanym tym razem dla wytwórni Rump, słyszymy jakże nam wcześniej znane silnie melodyczne podejście do elektroniki, które jest znakiem rozpoznawczym tego artysty, zarówno jako solo, jak i części grupowego Future3. W porównaniu do poprzednich wydań Acustica, gdzie ścieżki zostały zbudowane z powtarzających się pętli albo zostały oparte na riffach zamiast faktycznych melodii, nowy materiał wydaje się bardziej kompletny i równocześnie dźwięk jest bardziej charakterystyczny dla jego stylu. Dziwna mieszanka elektroniki na płycie oferuje nam pełną paletę nastrojów: od niespokojnych 'Farfisa 2' i 'Flow' do bardziej melancholijnych z 'VM' i 'Gram'.

Płyta przeznaczona głównie dla koneserów gatunku eksperymentalnej elektroniki. (...)
[Marcin Kamiński]
Utwór 'Ose 2' w oryginalnej wersji został wydany w roku 2004 na kompilacji ElectrAros pt. 'Dansk Lyd'.

RUMPCD003

Opis

Wydawca
Rump Recordings (DK)
Artysta
Acustic
Nazwa
Welcome
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.