search

Ode To You

58,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:
Dziennik, 2006-02, ocena: ******
'...Chłopaki z Halph bardziej przypominają dzidźejów niż fanów gitarowych sprzężeń. 'Ode To You' to druga płyta gitarzysty Thomasa Nygaarda i jazzowego perkusisty Karstena Bagge'a. Tych dziewięć piosenek nagrali pod okiem Maria J.McNuttiego, producenta m.in.Davida Bowiego. Utwory przepełnia depresyjny klimat znany z dokonań Sonic Youth czy PJ Harvey. Nygaard okazuje się bardzo stylowym kompozytorem. Jego barwa głosu przywodzi na myśl raz Jima Morrisona, a po chwili Lou Reeda. Momentami Halph wznoszą się na wyżyny. 'Have Fun Dying' przypomina twórczość Velvet Underground z okresu ich największego buntu...'
[Artur Rojek]

muzyka.gery.pl, ocena: 5,5 / 6
(...) Takich płyt jak 'Ode to You' słucha się z wypiekami na policzkach. Panowie z Halph wiedzą co to emocje i doskonale potrafią nimi manipulować. A czynią to już po raz drugi.

Gitarzysta Thomas Nygaard i perkusista o jazzowej proweniencji Karsten Bagge, przywodzą wspomnienia związane z klimatem płyt Sonic Youth czy The Velvet Underground, ale potrafią zagrać również pod Nirvanę lub PJ Harvey. Do tego dochodzi szamański, niemal opętany, głos Nygaarda, budzący skojarzenia raz z Jimmem Morrisonem, raz z Lou Reedem, innym zaś razem z Eddiem Vedderem (Pearl Jam). Po prostu szaleństwo! Daj się zwariować! (...)
[LookAsh Mijała]
PONY04

Opis

Wydawca
Pony Records (DK)
Artysta
Halph
Nazwa
Ode To You
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.