Reversal

36,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

Opis Wydawcy:
"Reversal" - taki tytuł będzie nosić najnowszy album Pokahontaz.

W roku 2005 ukazała się "Receptura", siedem lat później "Rekontakt". Z kolejną płytą Pokahontaz nie mogło być inaczej – jej tytuł również zaczyna się od "re". Rahim, zapytany, skąd taki pomysł, co kryje się za nazwą "Reversal" i jakie będzie przesłanie albumu, na razie nie zdradza żadnych szczegółów. Pozostaje nam więc czekać aż album ujrzy światło dzienne.

Motywacji zatytułowania 3. krążka "Reversal" z pewnością można szukać w nowych numerach Pokahontaz, a te w wersjach "na żywo" pojawią się już niebawem. – Pierwsze utwory z płyty "Reversal" usłyszymy na koncertach już w maju i w czerwcu. 10 maja Pokahontaz zagra

w Suchej Beskidzkiej, 23 maja w Chojnicach, a 14 czerwca w Polkowicach. Z zupełnie nowymi numerami Rahim, Fokus i DJ Bambus wystąpią podczas letnich festiwali.

- Już dziś możemy zaprosić do Ełku, Babiegomostu, Zabrza i Kielc – mówi Aneta Błażejczyk, managerka grupy. Przy okazji przypomina o tegorocznym Hip Hop Kempie w czeskim Hradec Králové, gdzie Pokahontaz zaprezentuje przekrojowy materiał ze wszystkich trzech płyt.

A co po wakacjach? – Intensywnie pracuję nad klubową, jesienno-zimową trasą koncertową. Mogę już zdradzić, że planujemy sporo koncertów na Śląsku. Oprócz tego na naszej mapie znajdą się m.in.: Sopot, Zielona Góra, Toruń, Olsztyn i Iława – zapowiada Błażejczyk.
PKHZ3

Opis

Wydawca
Mystic Production (PL)
Artysta
Pokahontaz
Nazwa
Reversal
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.