Uppers & Downers

57,90 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

Opis wydawcy:
2 ekstremalne dziewczyny z Berlina w towarzystwie Thurstona Moora (Sonic Youth), Jona Spencera i J. Mascisa (Dinosaur Jr.).

Cobra Killer to Gina V. DOrio i Annika Line Trost. Obie pochodzą z Berlina i grały w zespołach muzycznych już od 13 roku życia. W styczniu 1998 założyły Cobra Killer, zaczęły grać trsy w Europie i zrewolucjonizowały dość nudną wówczas scenę elektroniczną swymi ekstremalnymi występami. Pierwsze wydawnictwa ukazały się pod szyldem wytwórni Digital Hardcore Recordings i bliskie były stylistycznie Atari Teenage Riot...
W 2002 roku zagrały wspólną trasę z Peaches a potem z Sonic Youth, którzy pozostali do dziś wiernymi fanami Cobry Killer.
Równie wielkie wrażenie robi lista pozostałych artystów, których Cobra Killer supportowały, wśród nich min. Marylin Manson i Jon Spencer, który gościnnie pojawił się także na 2 utworach na nowej płycie.

"Uppers & Downers" jest już piątym albumem Cobry Killer, łączy electro, punka i elektronikę eksperymentalną. Pełna turbulencji przejażdzka kolejką górską, z popsutymi hamulcami...
Album został częściowo nagrany w studio "Andere Baustelle" grupy Einstürzende Neubauten w Berlinie.
MONIKA66

Opis

Wydawca
Monika (DE)
Artysta
Cobra Killer
Nazwa
Uppers & Downers
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.