search

Slow Killer

57,90 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:
opis wydawcy
Od ostatniego dyskograficznego albumu 'Late' minęły już dwa lata, więc fani już zaczynali się niecierpliwić i przebierać nogami. Trzeba przyznać, że warto było poczekać, bo choć Donna Regina nadal urzeka tym swoim ciepłym, przytulnym i wzruszającym (i przez to bardzo rozpoznawalnym) brzmieniem, to nowa płyta przynosi kilka niespodzianek, eksperymentów (min. współpraca z kilkoma znanymi producentami i muzykami).

Ostatnie lata zespół spędził na graniu niezliczonej liczby koncertów (także 3 trasy koncertowe w Polsce, w tym koncert na żywo w Trójce!), na ich koncert w Buenos Aires przyjechali specjalnie ludzie z Chile i z Brazylii.
'Jeśli podróżujesz po świecie, poznajesz wielu nowych ludzi', mówi Regina Janssen, i właśnie dzięki tym podróżom i nowym znajomościom gościnnie na płycie udzielają się tak znakomici artyści, jak: francuski muzyk i producent Bertrand Burgalat (który wydał też na swoim labelu Tricatel kompilację z ostatnich 3 płyt Donny Reginy 'A Collection Of Little Secrets'), Thomas Fehlmann (ORB), przyznający się do bycia fanem zespołu od samego początku wyprodukował utwór 'Enemy-No Enemy', Pascal Schäfer grający w 2 utworach na saksofonie, Theo Roos na harmonijce ustnej oraz argentyński muzyk i producent Sebastaian Carreras, który napisał tekst do 'Mirame, miraba', pierwszego utworu w repertuarze Donny Reginy, śpiewanego po hiszpańsku.

W warsztacie pracy Donny Reginy jednak zasadniczo niewiele się zmieniło, samplowane, przybrudzone nieco rytmy, analogowe brzmienia, gitara, no i oczywiście niezwykle ciepły, ujmujący głos Reginy Janssen powodują, że 'Slow Killer' powoli zabija poczucie czasu i przestrzeni.

KALKCD32

Opis

Wydawca
Karaoke Kalk (DE)
Artysta
Donna Regina
Nazwa
Slow Killer
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.