Anish music

58,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:
muzyka.gery.pl, ocena: 3 / 6
Zróżnicowana, elektroniczna muzyka pełna życia i atmosferycznych, złożonych bębnów oraz figlarnych melodii. Taką właśnie płytą jest debiutancki album duńskiego Band Ane.

Band Ane bawi się dźwiękami z pogranicza muzyki elektronicznej, elektropop, drumandbass, jak i dziecięcymi melodyjkami. Na płycie nie ma żadnych reguł muzycznych, dzięki czemu zawartość albumu jest wysoce oryginalna, lecz dla przeciętnego słuchacza zupełnie niezrozumiała.

Z pozoru proste, niemal romantyczne do bólu 'Wood Delivery' rozpieszcza swoją melodią, ale tylko na chwilę. Przy 'Nonesuch' tego romantyzmu już nie doświadczymy, zmieniając uczucia na chaos myśli i dezorientację. Typowo złudnym utworem jest 'Atmos Halioss' - rozpoczynający się infantylnym wejściem, melodią prostą niczym soundtrack Ulicy Sezamkowej. Po minucie doznajemy zaskoczenia i nagłego zwrotu akcji. Przechodzimy w agresywną barwę połamanych rytmów i nie wiemy co się dzieje.

Debiutancka płyta może i jest dość zróżnicowana (choć mało wszechstronna), jednak odczuwalny jest brak własnego stylu artysty, przez co Band Ane niekiedy gubi się w tym co robi.
[Marcin Kamiński]
JENKACD06

Opis

Wydawca
Jenka music (DK)
Artysta
Band Ane
Nazwa
Anish music
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.