Meditation

54,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

Opis wydawcy:
Elina prezentuje wybór muzyki zrodzonej z odwiecznego poszukiwaniu i tęsknoty za wiecznym pokojem. To, być może, najbardziej osobisty album tej artystki, podkreślający w szczególny sposób jej łotewskie korzenie.

Rodzice Eliny uprawiali muzykę chóralną, artystka wychowała się słuchając tej muzyki i sama śpiewała w chórze .

Album zawiera parę prawdziwych odkryć, takich jak utwór Dievaines łotewskiego kompozytora Praulinša, ale także znane dobrze kolędy Adama. To prawdopodobnie najbardziej komercyjny album artystki o starannie wybranym repertuarze, który ma szanse przyciągnąć wielu nowych słuchaczy.

Chóry łotewskie cieszą się w świecie bardzo dobrą opinią, nie dziwi więc fakt, że artystka chciała wystąpić właśnie z łotewskim chórem.

Dwaj łotewscy kompozytorzy zostali zaproszeni do udziału w tym projekcie: Ugis Praulinš z kompozycją Dievaines i Eriks Esenvalds, który opracował słynne Miserere Allegriego specjalnie na potrzeby tego nagrania.

Elina występuje na tej płycie razem z mężem, pochodzącym z Gibraltaru dyrygentem Karelem Markiem Chichonem. To ich drugi album dla wytwórni DG po sukcesie albumu Habanera.

Elina Garanca to z pewnością najwybitniejsza mezzo-sopranistka swojego pokolenia, obdarzona nieskazitelnym głosem w całej swojej skali, nieskazitelną techniką i smakiem muzycznym. To prawdziwa gwiazda na dzisiejsze i przyszłe czasy.
4792071

Opis

Wydawca
Deutsche Grammophon
Artysta
Elina Garanca / Latvian Radio Choir / Deutsche Radio Philharmonie Saarbrucken Kaiserslautern / Karel Mark Chichon
Nazwa
Meditation
Instrument
vocals
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.