Heart's Delight: The Songs of Richard Tauber

54,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

Opis wydawcy:
Polski tenor Piotr Beczała składka hołd wielkiemu austriackiemu śpiewakowi Richardowi Tauberowi (1891-1948), niekwestionowanej gwieździe sceny wokalnej swego czasu. Towarzyszy mu Royal Philharmonic Orchestra pod dyrekcją Łukasza Borowicza.

Na repertuar Taubera składały się popularne piosenki i arie operetkowe. Szczytowy moment jego kariery przypadł na lata świetności operetki w przedwojennej Europie.
Na płycie „Twoim jest serce me” Piotr Beczała dzieli się ze słuchaczami swym zainteresowaniem ówczesną muzyką popularną – prezentuje recital z najpopularniejszymi melodiami z operetek Lehara, Kalmana, Roberta Stolza i Johanna Straussa II, wpisując się w linię wyznaczoną wcześniej przez takich wykonawców jak Fritz Wunderlich i Nicolai Gedda.
Goście specjalni: sopranistka Anna Netrebko (Lippen Schweigen), The Berlin Comedian Harmonists, Avi Vital, austriacka sopranistka Daniela Fally, a także unikatowy „duet” Beczały z Richardem Tauberem (technologia XXI w. pozwala spotkać się dwóm artystom, których występy dzieli ponad 60 lat) – to wszystko składa się na ten niepowtarzalny album.

„Twoim jest serce me” to pierwsza płyta Piotra Beczały nagrana dla Deutsche Grammophon.
Album jest dostępny z książeczką w języku polskim! Tylko na „polskiej” wersji albumu znajduje się piosenka, którą artysta wykonuje w języku ojczystym: utwór nr 11 – „Brunetki, blondynki...”!
4790838

Opis

Wydawca
Deutsche Grammophon
Artysta
Piotr Beczala
Nazwa
Heart's Delight
Instrument
vocals
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.