About Love, works for piano

38,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

Opis wydawcy:
Jak zawrzeć najgłębsze uczucia w najprostszych melodiach? Jak sprawić żeby muzyka wzruszała, przekazywała emocje, wyznawała miłość? Odpowiedź na te pytania można znaleźć na nowej płycie wydawnictwa RecArt z kompozycjami autorstwa Łukasza Pohla. Czternaście miniatur fortepianowych w wykonaniu Grzegorza Rudnego poprowadzi słuchacza przez różne rodzaje muzycznej miłości – od radości do smutku, od wzruszenia do obojętności, od miłości prostej po skomplikowaną. Album jest poświęcony pamięci Jamesa Hornera.

Łukasz Pohl (ur. 1976) - samouk w zakresie kompozycji, muzyk - kontrabasista, gitarzysta i kompozytor w projekcie Metal Notes oraz ... profesor prawa. Filozofia jego komponowania bliska jest założeniom minimalizmu muzycznego. Kompozytor tak mówi o tej płycie: "About love to oparta na subiektywnej wykładni muzyczna ilustracja wybranych odcieni miłości będąca zaproszeniem do niczym nieskrępowanej podróży w świat związanych z nimi osobistych wspomnień i projekcji."

Grzegorz Rudny (ur. 1988) – studiował fortepian w poznańskiej Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego oraz kameralistykę na Universität für Musik und Darstellende Kunst w Wiedniu. Pianista, pedagog, w wolnych chwilach zwiedza Polskę i świat.
RECART0017

Opis

Wydawca
Recart (PL)
Artysta
Łukasz Pohl
Nazwa
About Love, works for piano
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.