search

Pick Me Up Off The Floor - Deluxe Edition

58,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

Opis Wydawcy:
Norah Jones powraca do melanżu nastrojowego bluesa i balladowego jazzu. "Pick Me Up Off The Floor" to już ósmy studyjny album córki Raviego Shankara i Sue Jones. Ta amerykańska piosenkarka, autorka tekstów i pianistka nieźle już namieszała swoim debiutem "Come Away with Me" (Blue Note Records, 2002), który zebrał osiem nagróg Grammy. Teraz ta sama Blue Note Records prezentuje jej nowy album.

W oficjalnym oświadczeniu napisała o płycie:
"Mieszkając w Stanach i przebywając na tym świecie przez ostatnich kilka lat, myślę, że gdzieś, pod tym całym zamieszaniem, kryje się ogólne odczucie, mówiące o tym, że powinniśmy się wspierać, pomagać sobie i wspólnie starać się wyjść z bałaganu, w którym się znaleźliśmy. Jeśli w tej płycie jest mrok, to nie chodziło mi o stworzenie poczucia końca. Chodzi bardziej o ludzką tęsknotę za bliskością. Niektóre z tych piosenek, które wydają się osobiste dotyczą także większych problemów, z którymi wszyscy się stykamy. A niektóre utwory, które traktują o konkretnych, globalnych rzeczach, są z kolei bardoz osobiste:.

W kliku piosenkach usłyszymy Jeffa Tweedy'ego - lidera, wokalistę i multiinstrumentalistę kultowego zespołu Wilco. "Przyjaźnię się z Norą od wielu lat i uważam ją za jedną z najłatwiej współpracujących artystek, z jaką miałem kiedykolwiek do czynienia” – mówił niedawno Tweedy w rozmowie z magazynem Rolling Stone".

Editor's Info:
Norah Jones’ seventh solo studio album grew out of her acclaimed singles series, as the unreleased songs unexpectedly congealed into an album of tremendous depth and beauty. Featuring a range of collaborators from Brian Blade to Jeff Tweedy, Pick Me Up Off The Floor is connected by the sly groove of her piano trios, lyrics that confront loss and portend hope, and a mood that leans into darkness before ultimately finding the light.

CD: 4 panel, 2 pocket softpak CD with a signed booklet

LP: Standard Black, 140g, gatefold, printed sleeve, sticker, download card
891426

Opis

Wydawca
Blue Note (USA)
Artysta
Norah Jones
Nazwa
Pick Me Up Off The Floor - Deluxe Edition
Instrument
vocal
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.