search

At Abbey Road Studios

58,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

Dziennik Gazeta Prawna
. . . otwierające album „Make Me Lovely”, zaczyna się jak „Bolero” skrzyżowane z soundtrackiem do „Proszę słonia” (dęciaki w intro), by po chwili wskrzesić ducha „Diamonds Are Forever”. Oryginalny bondowski szlagier brzmi jednak bardziej nachalnie. Takie piosenki wpadają w ucho wolniej, ale za to zostają na dłużej. Właśnie ten fakt postanowiła wykorzystać Laura Mvula i na swojej drugiej płycie zaserwowała „stare opus w nowej szacie”, czyli 12 tych samych kawałków, za które w ubiegłym roku nominowano ją do Brit Awards i Mercury Prize, tyle że w zmienionej kolejności i w aranżacji na orkiestrę.

W większości przypadków utwory delikatnie „się rozciągnęły”, ale nie ma co liczyć na aranżacyjne fajerwerki – to efekt ogólnego zwolnienia tempa i dodania kilku nut w preludium i codzie. Innymi słowy, nowa płyta to wydanie drugie poprawione. I to poprawione gruntownie. W rezultacie wszelkie podobieństwa „At Abbey Road Studios” do „Sing to the Moon” są kompletnie przypadkowe i niezamierzone. W legendarnych studiach, gdzie 50 lat temu nagrywali m.in. Beatlesi, Mvuli towarzyszyła holenderska Metropole Orkest pod batutą Julesa Buckleya. . .
autor: Hubert Musiał

Editor's Info
Singer and songwriter Laura Mvula has had an incredible two years in the music industry.
The 28-year-old has gone from being a relative unknown to a Mobo-winning, Brit award-nominated artist.
Her debut album, Sing to the Moon, reached number nine in the UK album charts when it was released in March 2013.
Classically trained with a degree in composition, her dreams were realised when she was given the opportunity to record her second album at the famous Abbey Road studios with a live orchestra - Metropole Orkest Conducted by Jules Buckley.
88843098102

Opis

Wydawca
RCA Victor
Artysta
Laura Mvula with Metropole Orchestra
Nazwa
At Abbey Road Studios
Instrument
vocals
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.