Forever [CD+DVD Video]

54,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji

Soul / Neo-Soul / Wokalistyka Jazzowa
premiera polska:
2014-05-09
kontynent: Ameryka Północna
kraj: USA
opakowanie: plastikowe etui
opis:

Opis wydawcy:
Ray Charles Forever zawiera 12 klasycznych i unikalnych perełek muzycznych, wśród których są „A Song For You”, „Ring Of Fire”, „Come Rain or Come Shine”, „Imagine”, „America the Beautiful” i nigdy wcześniej nie wydane nagranie utworu “They Can’t Take That Away From Me”.
Dwudziestominutowe DVD ukazuje rzadkie wykonania na żywo utworów „Imagine” (Goodwill Games, 1998), „They Can’t Take That Away From Me” (Earth, 1992) i „A Song For You” (North Sea Jazz Fest, 1997) wraz z fragmentami wywiadów pochodzących z filmów „Live In London” (1986) i „The Session Project” (1985) Normana Seeffa.
Podczas trwającej 58 lat kariery Ray Charles wystąpił na ponad 10 000 koncertach i nagrał ponad 100 albumów płytowych, z których wiele osiągnęło fenomenalną sprzedaż w różnych gatunkach muzycznych. W 1998 Charles otrzymał Polar Music Award - nagrodę przyznawaną za wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie muzyki. Artysta występował także w wielu filmach takich, jak „The Blues Brothers” a także reklamował takie produkty, jak Coca-Cola czy Pepsi. W 2004 miała premierę filmowa biografia Raya - film otrzymał 6 nominacji do Oscarów.
W odniesieniu do swojego talentu Charles powiedział: „nie nazywam się śpiewakiem bluesowym, ani jazzowym, ani muzykiem country. Ja po prostu uważam się za śpiewaka, który potrafi śpiewać bluesa, który potrafi też śpiewać jazz i wie jak śpiewać muzykę country ale robi to na swój własny sposób.”

utwory:
CD
1. A Song For You
2. I’m Gonna Move To The Outskirts Of Town
3. Ring Of Fire
4. Come Rain Or Come Shine
5. They Can’t Take That Away From Me
6. Till There Was You
7. Isn’t It Wonderful
8. None Of Us Are Free
9. Imagine
10. If I Could
11. So Help Me God
12. America the Beautiful

DVD:
Imagine (live)
They Can’t Take That Away From Me (live)
Song For You (live)

wydano: 2014-05-09
7235517

Opis

Wydawca
Universal (USA)
Artysta
Ray Charles
Nazwa
Forever [CD+DVD Video]
Zawiera
2CD
Vinyl 1LP
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.