search

Mats Gustafsson & NU Ensemble: Hidros 6 - Knockin'

39,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

Album dostępny w dwóch kolorystycznie odmiennych wersjach okładki - zielonej oraz pomarańczowej. Zawartośc muzyczna jest identyczna. Jeżeli pragną Państwo stać się posiadaczmi której konkretnej wersji prosimy o zaznaczenie tego życzenia w uwagach.

Płyta ta dostępna jest także w wersji winylowej, w boksie zawierającym album "Hidros 6 - Knockin'" na dwóch płytach winylowych, 5 płyt CD z nagraniamy małych skłądów wyłonionych z Nu Ensemble oraz płytę DVD Video jest również dostępna na multikulti.com.

Opis wydawcy:
„Knockin’” to najnowsza płyta sygnowana przez Matsa Gustafssona oraz Nu Ensemble. Najnowsza – ale miała już swoją winylową edycją. Całość materiału dostępna bowiem jest w boksie o tym samym tytule, jednak powstałe w Krakowie i tam też nagrane kompozycje Gustafssona były tam dostępne tylko i wyłącznie na czarnych krążkach.

Mats Gustafsson stworzył wtedy kilka wielowątkowych kompozycji z rozbudowanymi partiami improwizowanymi dla znakomitego zestawu solistów jaki udało mu się na tydzień w Krakowie zebrać. Wykorzystywał tutaj swoje doświadczenie w pracy z dużymi składami instrumentalistów - zwłaszcza z Fire! Orchestra - która to budowana jest w oparciu o podobną, chociaż bardziej motoryczną stylistykę.

MW9242

Opis

Wydawca
Not Two (PL)
Artysta
Mats Gustafsson & Nu Ensemble
Nazwa
Hidros 6 - Knockin'
Instrument
reeds
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.