search

This is our language

39,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

multikulti.com:
Portugalski kompozytor, saksofonista i improwizator Rodrigo Amado od początku swojej kariery stara się rozszerzyć możliwości brzmieniowe swojego instrumentu i strukturalne w rozlicznych konfiguracjach personalnych.
Prowadzi zespół Lisbon Improvisation Players, z którym nagrywali i koncertowali trębacze: Dennis González, Taylor Ho Bynum i Herb Robertson. Jest właścicielem firmy European Echoes, która ma na swoim koncie wiele wydawnictw z pogranicza jazzu i muzyki improwizowanej z udziałem takich artystów jak: Ken Filiano, Kent Kessler, Steve Adams, Paal Nilssen-Love.
Od kilku lat prowadzi znakomity Rodrigo Amado Motion Trio, które ostatnio koncertuje i nagrywa z Peterem Evansem.

"This is our language" został zarejestrowany w Namouche Studios w Lizbonie, 2 grudnia 2012 roku. W tym kwartecie większość napięcia generowana jest poprzez odmienność instrumentów solowych i odmienność obu solistów tego kwartetu. Rodrigo Amado, saksofonista śmiało operujący kolorystyką dźwięku, niezmiernie przypomina Archie Sheppa z jego najlepszych, freejazzowych lat. Legendarny amerykański saksofonista i trębacz Joe McPhee prezentuje tak charakterystycze dla siebie zawsze skupione i istotne frazy.

Muzycy kwartetu mają wielką łatwość improwizacji i to wcale nie tej do końca free. Rodrigo Amado / Joe McPhee / Kent Kessler / Chris Corsano w wielkiej formie!
MW9222

Opis

Wydawca
Not Two (PL)
Artysta
Rodrigo Amado / Joe McPhee / Kent Kessler / Chris Corsano
Nazwa
This is our language
Instrument
saxophones
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.