Za sen mój chodzę na czereśnie

59,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

Opis Wydawcy:
Po płytach "Breathing Space" (2011), "Fields of soul" (2012) z jazzowymi transkrypcjami utworów Stinga, oraz świątecznym albumie "Kolędy" (2014), trafia do nas edytorsko wysmakowany, wydany w formie tomiku poezji, zbiór kompozycji jazzowo-folkowych powstałych do wierszy Tadeusza Nowaka, niezwykłego, choć nieco zapomnianego dziś poety. Po twórczość zmarłego w 1991 roku poety i prozaika sięgali już m.in. Przemysław Gintrowski, Marek Grechuta i Grzegorz Turnau.

Artystka zaprosiła do współpracy pianistę i kompozytora Andrzeja Koniecznego, kontrabasistę Żenię Betlińskiego, perkusistę Adama Zagórskiego, gitarzystę Tomasza Ślotałę oraz akordeonistę Jarosława Buczkowskiego. W nagraniu wziął udział również kwartet smyczkowy w składzie: Patrycja Jopek (skrzypce), Katarzyna Gmitriuk (skrzypce), Beata Prylińska (altówka) i Jakub Pożyczka (wiolonczela).

W muzyce Julii Sawickiej jest ogromna kultura, zawarta w dźwięku, słowie i melodii, a jej warsztat wokalny w połączeniu z silną, charakterystyczną barwą głosu dostarcza słuchaczom niezapomnianych, wręcz hipnotyzujących wrażeń.
2922392

Opis

Wydawca
FE Pro Musica
Artysta
Julia Sawicka
Nazwa
Za sen mój chodzę na czereśnie
Instrument
vocals
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.