Falling Into Komeit

57,90 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:
Opis Wydawcy:
Falling Back Together (m24) - tak nazywał się mały zbiór remiksów z albumu Komëit 'Falling Into Place' (m25/2002), gdzie także pojawił się remiks autorstwa Roberta Lippoka (To Rococo Rot). Już wtedy pojawił się pomysł, aby zinterpretować na nowo cały album.
Teraz, prawie dwa lata później Robert zrealizował ten pomysł, z pomocą Julii Kliemann z Komëit. Czyli album remiksowy? 'Falling Into Komëit' można byłoby tez określić jako bardzo proste i osobiste wyznanie miłości do kruchego, minimalistycznego ale przy tym bardzo humanistycznego świata Komëit. Robert Lippok podszedło do przekazanego mu materiału w sposób bardzo przemyślany. Nic nie jest tu drastycznie zmienione, by nie można rozpoznać czy przemalowane. Lippok nie stosuje też jakiegoś określonego schematu, zachowuje charakter i strukturę danych utworów. Własnymi środkami tworzy jednak coś nowego, co nosi jego podpis, transponuje jego ideę muzyki.
Chodzi o namiętność. Chodzi o namiętność zwaną muzyką, o to, co można za jej pomocą wyrazić w emocjach, myślach i marzeniach i o różnorodność możliwości i materiałów, jakie ma się do możliwości, by osiągnąć cel. Chodzi także o właściwie bardzo klasyczne, piękne rozumienie muzyki, dzisiaj dzięki wciąż rosnącemu tempu życia i powierzchowności wewnątrz muzyki pop spychane na dalszy tor. Muzyka jako język, który poprzez uzupełnienia wciąż się dalej rozwija i pomaga wyrazić nasze myśli w sposób bardziej celny i dokładny. Podobnie jak baśnie i legendy w naszej historii, które przy każdym opowiadającym zmieniały się, ale nigdy nie traciły pierwotnej idei. Cudowne piosenki Komëit zyskały więc nowy wymiar, nie tracąc nic ze swej zwiewności, delikatności i piękna. Nowy bardziej elektroniczny wymiar podkreślił i rozwinął te zmysłowe, romantyczne i powolne, bez pośpiechu przełożone wspólną muzyczną przeszłością dźwiękowe perełki, usytuowane gdzieś między Low, Codeine, Pastels i Brianem Eno.
MONIKA37

Opis

Wydawca
Monika (DE)
Artysta
Robert Lippok
Nazwa
Falling Into Komeit
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.