Verba Volant

33,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji


opis:

Opis Wydawcy:
IMBOSKI - kwartet lawirujący wśród electro melodramatyczno ballado rockowo spankowo bluesowym brzmień.

Limbo – słowo pochodzący z łaciny, znaczy przede wszystkim stan zawieszenia, stan „pomiędzy”. W chrześcijaństwie limbo bywa też używane jako synonim czyśćca. Tak naprawdę na początku zespół nazywał się po prostu „Limbo” i nagrał płytę pt. „Czarny Kolczyk”, ale po dwóch latach działalności, jednej wydanej płycie i pierwszym przetasowaniu personalnym Michał Augustyniak spolszczył nazwę, aby odróżnić nazwę od innych zagranicznych zespołów o tej samej nazwie.Tak powstał wyjątkowy, nasz chłopak LIMBOSKI z polski (anno domini 2010). Pomimo wielkiego ego lidera oraz jego piosenek, które stanowią gro treści przekazu, LIMBOSKI to zespół wyjątkowych muzycznych osobowości tworzących zwyczajnie doskonałą muzę.

Nowa płyta formacji Limboski jest najbardziej zespołową ze wszystkich dotąd nagranych.
Album został wyprodukowany przez uznanego Marcina Borsa i to słychać.
Zmieniają się tempa utworów, mnogość dźwięków przyciąga uwagę, aranżacje są zaskakujące, całość elegancko zagrana i do tego ten głos, o którym ciężko zapomnieć już od pierwszego wysłuchania płyty

"Limboski jest najprawdopodobniej zmyślony. Ma głos, ma tekst, charyzmę i styl. I ponoć jest stąd. To musi być jakieś oszustwo. Za dobre by było prawdziwe." - tak o artyście wydającym swą nową płytę powiedział Pablopavo.
KK66

Opis

Wydawca
Karrot Komando
Artysta
Limboski
Nazwa
Verba Volant
Zawiera
CD
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.