search

Michał Górczyński, Patryk 'TikTak' Matela: Animarium

41,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady reklamacji

Avant Jazz / Free Improvisation / Avant-Garde
premiera polska:
2012-06-19,
Wydawnicto Audiofilskie

seria wydawnicza: Outer Limits Series
kontynent: Europa
kraj: Polska
opakowanie: Jewel Caseowe etui
opis:

opis wydawcy:
Zooplan to zespół działający od 2007 roku. Powstał z potrzeby interpretowania dźwięków otoczenia przy pomocy klarnetu i beatboxu. Projekty zespołu ukierunkowane są na różnorodne zestawianie kierunków muzycznych i grup dźwięków, począwszy od zwierząt, poprzez ciężarówki, a kończąc na graniu w kuchni czy w łazience. Dotychczas realizowane projekty to inspiracje postaciami zwierząt przedstawione na festiwalu Turning Sounds w 2008 roku oraz inspiracje dźwiękami ciężarówek przedstawione wraz z twórcą muzyki elektronicznej Constantinem Poppem w 2009 podczas cyklu "Contem ucha" w Filharmonii Łódzkiej.

Michał Górczyński
beatboxujący klarnecista
Michał Górczyński jest absolwentem Akademii Muzycznej w Warszawie w klasie klarnetu. Od kilku lat specjalizuje się również w grze na klarnecie basowym. Występował jako solista na tymże instrumencie z holenderskim zespołem De Ereprijs, z Kwartetem Śląskim, z orkiestrą Filharmonii Podlaskiej oraz jako kameralista przede wszystkim z zespołem Kwartludium. Od lat łączy swoje doświadczenia, jako interpretatora muzyki współczesnej z indywidualnymi poszukiwaniami własnych technik instrumentalnych i specyficznych środków wyrazu.

Patryk 'TikTak' Matela
human beatboxer
Patryk Matela jest beatboxerem, grafikiem i anglistą. Organizuje oficjalne mistrzostwa Polski w human beatbox, warsztaty i imprezy beatboxowe. Występuje na nietypowych imprezach muzycznych, w teatrach, na festiwalach muzyki współczesnej, przecierając szlaki wokalistyki ekstremalnej. Porzucił główny nurt popularnego beatboxu i od kilku lat zajmuje się poszukiwaniem nowych form wyrazu, nie stroniąc od brudnych brzmień i nieregularnych form.

muzycy:
Michał Górczyński: clarinet, bass clarinet
Patryk 'TikTak' Matela: human beatbox, live electronics

utwory:
1. Start, Stop
2. 4 i 3
3. Klarnet Mapa
4. Słodycz
5. Pociąg w Mieście Poznań
6. Stolica
7. Odkurzacz i Myszy
8. A Teraz Wszyscy Razem

total time - 46:39
wydano: 2012-06-20
nagrano: 2011
more info: www.multikulti.com
more info2: www.myspace.com/zooplan

MPO001

Opis

Wydawca
Multikulti Project (PL)
Artysta
ZooPlan [Michał Górczyński / Tik Tak]
Nazwa
Animarium
Instrument
vocals
Zawiera
CD
Vinyl 1LP
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.