Kategorie

Wounds And Bruises


  • Kod: 4099092
  • Producent: NEXTPOP
  • Wykonawca: Kari
  • Nośnik: CD
  • Cena: 41,99 zł
  • Poleć produkt

Indie Pop / Avant Pop / Muzyka alternatywna
premiera polska:
2014-01-02
kontynent: Europa
kraj: Polska
opakowanie: digipackowe etui
opis:

Opis wydawcy:
KARI - Kari Amirian to jedna z niewielu polskich wokalistek, która tworząc muzykę pop omija stereotypową przewidywalność. Po dwóch latach od sukcesu debiutanckiej płyty, artystka powraca z nowym albumem “Wounds And Bruises”. Premiera odbędzie się 3 grudnia 2013 roku (Nextpop/Parlophone).

Nowe wydawnictwo zapowiada wyraźne zmiany w stylistyce, w której do tej pory poruszała się wokalistka. „Wounds And Bruises” to album surowych i jaskrawych kontrastów: pomiędzy energetycznym rytmem, a subtelną melodią, sferą ducha a rzeczywistością, między potęgą a kruchością, odwagą a spokojem. Delikatny wokal Kari miesza się z szeroką gamą dźwięków od tribalowych beatów, po elektro i odważne brzmienie lat 80.

Na płytę składa się 9 szczerych opowieści o poszukiwaniu prawdy o sobie, dramatycznych zmianach w życiu, zranieniach i odnajdowaniu siebie na nowo. Teksty są odważne i mistyczne, zaśpiewane z wielką charyzmą i mocą.

Album został wyprodukowany przez Kari i Jon’a Headley’a w Wielkiej Brytanii, gdzie wokalistka spędziła ostatni rok, poszukując nowych inspiracji.

Dziś Kari powraca do nas bogatsza o nowe wizje, bardziej świadoma i pewna tego, co chce muzycznie osiągnąć. Zmiana zaszła także w pseudonimie. Od dziś Kari Amirian to po prostu KARI.

Sesja zdjęciowa do płyty i okładka to dzieło gwiazd fotografii modowej Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka. Znana fotograf wyreżyserowała również teledysk do pierwszego singla „Hurry up”, zdjęcia są natomiast autorstwa Jana Holoubka.

muzycy:
l
utwory:
1. I Am Your Echo
2. Hurry Up
3. Wounds And Bruises
4. Midway To The Light
5. Too Late
6. I Surrender
7. The One
8. Fireproof
9. Eliah

wydano: 2014-01-02
Zemsta Plutona
34,99 zł
Zapomnij
29,70 zł
Yes! [Vinyl 1LP]
88,99 zł
Yes!
56,99 zł
Wiwisekcja [2CD]
35,99 zł

Obrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: