Kategorie

Trouble Will Find Me


  • Kod: CAD33151
  • Producent: 4AD (UK)
  • Kod producenta: 0652637331516
  • Wykonawca: The National
  • Nośnik: Vinyl 1LP
  • Cena: 104,99 zł
  • Poleć produkt

Indie Rock/Muzyka alternatywna
premiera polska:
2013-05-20
opakowanie: kartonowe etui
opis:

Opis Wydawcy:
Trouble Will Find Me to szósty studyjny album rezydującej na nowojorskim Brooklynie amerykańskiej grupy indierockowej The National. Po dwudziestu dwóch miesiącach trasy koncertowej, promującej poprzedni album Hight Violet, dzięki któremu formacja zyskała miano najsmutniejszego zespołu świata, muzycy ponownie weszli do studia nagraniowego.

Trouble Will Find You jest inny w porównaniu do pięciu poprzednich albumów The National. Sami muzycy przyznają, że praca nad nim przebiegała inaczej niż zwykle. Trwałe zmęczenie i niewyspanie powodowały, że pomysły pozostawały niedopieszczone. Nie oznacza to jednak, że przestali zagłębiać się w świat kompozycji i klasycznych tekstów, tworząc muzykę dla mas. Pomysły wszystkich artystów zazębiały się, układając pierwszy album, w którym można wyczuć zaskakujący optymizm i nutę radosnego słońca.

Płyta Trouble Will Find You, jak przystało na The Nation, nie jest łatwa w odbiorze. Skomplikowane struktury rytmiczne, wysublimowane melodie i pozytywne teksty wprowadzają charakterystyczny nastrój melancholii. Pojawiają się także utwory z subtelną aranżacją (Fireproof czy I Need My Girl) zrównoważone zadziornymi kawałkami (Gracelass czy Demons). Nie zabrakło również emocjonalnego podejścia do wokali, które szczególnie można odczuć w Pink Rabbits i Slipped.
utwory:
1. I Should Live in Salt
2. Demons
3. Don’t Swallow the Cap
4. Fireproof
5. Sea of Love
6. Heavenfaced
7. This is the Last Time
8. Graceless
9. Slipped
10. I Need My Girl
11. Humiliation
12. Pink Rabbits
13. Hard to Find

more info: www.4ad.com

Obrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: