Категории

All Together Now


  • Код: CALI022
  • Производитель: Calibrated
  • Код производителя: 5706725100227
  • Цена: 58.99 zł
  • Порекомендовать продукт

Straightahead / Mainstream Jazz
premiera polska:
2006-07-27
kontynent: Europa
kraj: Szwecja
opakowanie: digipackowe etui
opis:

multikulti.com:
'All Together Now", nowy album szwedzkiego puzonisty OIi Aakermana to dowód na to, że z połączonych szwedzko - duńskich sił muzycznych trysnąć może gejzer energii kreując jazzowa magię.
Ten doskonały team składa się z następujących dżentelmenów - pianista Kasper Villaume znany w Polsce z występów z Malene Mortensen w 2006 roku, Daniel Franck (kontrabas), Andres Mogensem (perkusja) i, oczywiście Ola Aakerman na puzonie. To on skomponował wszystkie 10 charakteryzujących się prostotą utworów, ściskających mięsień sercowy w silnym wzruszeniu. Inspirowane Coltrane'wsko - Davisowską tradycją, utrzymane w nowoczesnym tonie z tendencją do dobrej energii oraz wyśmienitego brzmienia utwory łączy również fantastyczny jazzowy feeling wyczuwany w każdej nucie i dźwięku.
Ola Aakerman zwykł pojawiać się w niezliczonych międzynarodowych projektach - Wonderbrazz, Tolvan Big Band, czy Sofi Hellborg Gang. Szwedzka prasa z wielkim uznaniem odnosząca się dla jego talentu bez zbędnych ceregieli nazywa go geniuszem i wirtuozem puzonu. Powyższym albumem duńsko/szwedzki kwartet bez problemu podbije jazzowy światek.

muzycy:
OIa Aakerman: trombone
Kasper Villaume: piano
Daniel Franck: bass
Andres Mogensem: drums

utwory:
1. Only Us
2. Hip Dance
3. Be Kind
4. Esteban
5. Right...Now
6. More I See You
7. Just Playing
8. Start the Carnival
9. Hit Song II
10. Old Times

nagrano: 2006
more info: www.coperecords.com

Obrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: