Категории

Avonmore


  • Код: 538013692
  • Производитель: BMG
  • Код производителя: 4050538013696
  • Цена: 54.99 zł
  • Порекомендовать продукт

Pop Rock
premiera polska:
2014-11-12
kontynent: Europa
kraj: Anglia
opakowanie: digipackowe etui
opis:

Opis Wydawcy:
Mistrz wysmakowanego popu Bryan Ferry powraca z nowym krążkiem „Avonmore”. Jest to czternasta płyta muzyka.

Z Roxy Music, jeszcze z Brianem Eno w składzie, nagrywał dekadencki, awangardowy pop. Kiedy zaczął karierę solową, mógł się skupić na jego eleganckiej, wysmakowanej odmianie i tak pozostało do dzisiaj. Kiedy Bryan Ferry chce zrobić rewoltę w innym kierunku, nie podpisuje tego jako solowy materiał. Tak było chociażby wtedy, kiedy w jazzowym stylu zaprezentował kawałki Roxy Music na swojej poprzedniej płycie „The Jazz Age” sprzed dwóch lat podpisanej jako The Bryan Ferry Orchestra. Na „Avonmore”, nowym solowym albumie, Ferry prezentuje swoje dobrze znane oblicze: delikatnego, elegancko ubranego romantyka, momentami pozwalającego sobie na wysmakowany taniec.

Na „Avonmore” zaprosił swoich stałych współpracowników: gitarzystę Johnny’ego Marra z The Smiths, Nile’a Rodgersa z Chic, mistrza jazzowego basu Marcusa Millera, a do tego Marka Knopflera z Dire Straits i basistę Red Hot Chili Peppers Flea.

Trzeba podkreślić, że niemal 70-letni wokalista wciąż potrafi czarować romantycznym głosem. Jego wokal nie stracił nic ze swojego klimatycznego brzmienia sprzed lat.

utwory:
1. Loop De Li
2. Midnight Train
3. Soldier Of Fortune
4. Driving Me Wild
5. A Special Kind Of Guy
6. Avonmore
7. Lost
8. One Night Stand
9. Send In The Clowns
10. Johnny & Mary

wydano: 2014-11-12
more info2: www.bryanferry.com

Obrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: