Kategorie

Primal


  • Kod: SL8002
  • Producent: Soliton (PL)
  • Kod producenta: 5901571098005
  • Wykonawca: Confusion Project
  • Nośnik: CD
  • Instrument lidera: piano
  • Cena: 35,99 zł
  • Poleć produkt

Modern Jazz / Indie Jazz
premiera polska:
2018-04-23
kontynent: Europa
kraj: Polska
opakowanie: digipackowe etui
opis:

Opis Wydawcy:
PRIMAL to historia o człowieku, który znajduje w sobie odwagę, by dać upust swoim marzeniom, instynktom i wyruszyć w nieznane. Uciekając od cywilizacji, zmagając się z trudnościami samotnej wędrówki przeżywa wielką przygodę, która pomaga mu odnaleźć zagubioną gdzieś dawno temu swoją naturę, pierwotną wrażliwość. Płyta PRIMAL to jeden utwór ilustracyjny podzielony na rozdziały. Jest to monolog głównego bohatera, o którym zespół opowiada muzyką. Usłyszeć można w nim tętniące życiem lasy, szumiące potoki, świeży, górski wiatr jak i mozolną wspinaczkę nagrodzoną pięknymi pejzażami. Tworząc album, zespół miał nadzieję, że Słuchacz wcieli się w głównego bohatera suity PRIMAL i przeżyje tą podróż na swój unikalny sposób. Stronę graficzną albumu stworzył niemiecki grafik Daniel Latsch, a za materiały promocyjne video, teledyski oraz making of odpowiada Radosław Mroczek. Materiały video oraz grafika albumu powstała pod honorowym patronatem Parku Narodowych Gór Stołowych. Park Narodowy jest wyjątkowym partnerem płyty PRIMAL.

Michał Ciesielski o płycie PRIMAL:
“Po nagraniach oraz trasie promującej płytę “The Future Starts Now” było dla mnie jasne, że trzeci album musi być czymś kompletnie innym od poprzednich płyt. Wraz z kolejnymi koncertami nasza muzyka zaczęła ewoluować i dotychczasowa formuła zespołu przestała nam wystarczać. Gdy przyszedł mi do głowy pomysł, aby stworzyć płytę koncepcyjną byłem przekonany, że to dobry kierunek! Często spotykaliśmy się z opinią, że nasze utwory mają pierwiastek ilustracyjny, że opowiadają jakieś historie. Przy poprzednich wydawnictwach każda kompozycja była oddzielną opowieścią, teraz stworzyliśmy jedną opowieść podzieloną na rozdziały. Historia opowiadana w PRIMAL to moja interpretacja kontaktu człowieka z naturą, zarówno w kontekście przyrody jak i natury ludzkiej. Pisząc suitę musiałem odpowiedzieć sobie na pytanie, co w muzyce jest dla mnie naturalne? Jaka jest moja natura jako artysty? Jak muzyką oddać jednoczesne piękno i surowość przyrody?

Przyszedł mi pomysł, aby opisać człowieka, który codziennie wybiera się na przechadzkę do starego dębu tuż za miastem, żeby na chwilę oderwać sie od rzeczywistości. Jednego dnia spontanicznie decyduje się nie wracać i pójść dalej, spojrzeć szerzej na świat, który go otacza.
Tak rozpoczyna się płyta PRIMAL i podróż, którą mam nadzieję, że każdy słuchacz przeżyje w wyjątkowy i unikalny sposób utożsamiając się z główną postacią.”

muzycy:
Michał Ciesielski: piano
Piotr Gierszewski: bass guitar
Adam Golicki: drums

utwory:
1. The Old Oak
2. Primal
3. Monologue I
4. Into The Forest
5. Monologue Ii
6. Lost
7. Monologue Iii
8. Upstream
9. The Wind And The Stone
10. The Climb
11. The Landscape

wydano: 2018-04

Halbträume
57,99 zł
Gypsy Tenors
58,99 zł
Souvenir De Paris
58,99 zł
Artur Tuźnik Trio
41,99 zł
Red
59,99 zł
Szpilman
41,99 zł
Cirklar
58,99 zł
Atlantic
41,99 zł
Eva
58,99 zł
Tage
37,99 zł
The Behemoth
55,99 zł
Unicity
54,99 zł
Doorways
54,99 zł
Detour Ahead
37,99 zł

Obrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: