Categorie

piano forte brutto netto


  • Codice: MYSTCD386
  • Produttore: Mystic Production (PL)
  • Prezzo: 44,99 zł
  • Raccomandare il prodotto.

Modern Jazz
premiera polska:
2020-11-27
kontynent: Europa
kraj: Polska
opakowanie: digipackowe etui
opis:

opis wydawcy
„Wszystko się zmienia, a źródło naszej pasji i radości grania bije nadal czystą energią.”
Pink Freud, nazywany towarem eksportowym polskiej kultury, to fenomen na krajowej, ale przede wszystkim zagranicznej scenie jazzowej. Repertuar grupy wyrasta poza tradycyjną definicję muzyki jazzowej i stanowi eklektyczną mieszankę klasycznej improwizacji, elektronicznego brzmienia, drum’n’bass i jungle a także punkowej energii.
Najbardziej rockandrollowy zespół jazzowy wraca po kilkuletniej przerwie z nową płytą „piano forte brutto netto”. To jak zwykle zupełnie nowe otwarcie i zmiana brzmienia, a jednocześnie esencja tego, do czego przyzwyczaił nas zespół.

Wojtek Mazolewski o nowej płycie:
Od dawna przygotowywaliśmy ten album i poświęciliśmy mu dużo czasu, żeby w pełni oddawał nasze pasje, przeżycia i przygody, jakich mieliśmy szczęście razem doświadczyć. Utwory powstawały podczas tras koncertowych i zaraz po nich, kiedy po powrocie do domu spływały wrażenia i emocje. Materiał dopracowywaliśmy na specjalnych sesjach wyjazdowych, od Bieszczad po centrum muzyki Casa De Musica w portugalskim Porto. Podczas tych zgrupowań zspoł odcięci od świata i życia codziennego poświęcaliśmy się muzyce w 100%. Tym razem wszystko wzięliśmy w swoje ręce. Sami ten materiał nagraliśmy i wyprodukowaliśmy i po raz pierwszy mam poczucie, że brzmi to tak, jak powinno, i ma moc. Początki tego procesu można datować na 2016 rok, dzięki czemu jest to kompletny, aktualny obraz muzyczny zespołu.”

utwory:
1. B4
2. Pink Porto
3. Green Grass
4. Pośladki Niebios
5. Pink Jabol
6. Full Forward
7. Pink Pepper
8. Radio Pink Freud
9. Kung Fu Ekspres
10. Pinda Linda
11. Bom Dia Querida
12. Pink Sunrise

wydano: 2020-11-27
more info2: www.mazolewski.com
Life After Life
65,99 zł
Cloud Script
59,99 zł
Remixas Con Gas
29,99 zł
The Meridian Suite
59,99 zł
Shaman
39,99 zł
Cokolwiek
41,99 zł
Mazut Mazut
37,99 zł

Obrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: