Categorie

Mi


  • Codice: PIASPL003CD
  • Produttore: PIAS
  • Prezzo: 38,99 zł
  • Raccomandare il prodotto.

Indie Pop / Avant Pop / Muzyka alternatywna
premiera polska:
2018-11-09
kontynent: Europa
kraj: Polska
opakowanie: plastikowe etui
opis:

Opis Wydawcy:
„Mi” to tytuł debiutanckiego albumu Tęskno – projektu wokalistki Joanny Longić i pianistki Hani Raniszewskiej. Składa się na niego zbiór piosenek z autorskimi tekstami w języku polskim i muzyką, która stara się wymknąć podziałowi na znane gatunki i style, łącząc brzmienia akustyczne z nowoczesnymi. Okrzyknięty jednym z najbardziej obiecujących projektów 2018 roku, zespół po zaledwie roku istnienia ma na koncie występy m.in. na Open’erze, Slot Art Festivalu czy Transatlantyku oraz wyprzedane koncerty klubowe.


Ich prostota i naturalność jest w dzisiejszych czasach czymś niezwykle oryginalnym. Dziewczyny śpiewają w języku polskim, łączą muzykę rozrywkową z klasyczną i stawiają na zapadającą w pamięć oprawę wizualną. Wszystko jest jednak bardzo wyważone, tak aby nie zakłócało tego, co najważniejsze - muzyki.
Na albumie znalazło się dwanaście autorskich kompozycji, w tym między innymi "Razem" stworzony wspólnie z producentem Duitem. Za produkcję odpowiedzialni są Hania Rani i Piotr Wieczorek.

utwory:
1. Wymówka
2. Łeb
3. Razem
4. Kombinacje
5. Mapa
6. Z chaosu
7. Galop
8. Lawina
9. Uszy
10. Zwyczajna
11. Mięsień
12. Układ sił

wydano: 2018-11-09

Obrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: