Categorie

Lost Between Clouds Of Tumbleweed And Space


  • Codice: HTR017
  • Produttore: HepTown Records
  • Codice del produttore: 7350010770176
  • Prezzo: 58,99 zł
  • Raccomandare il prodotto.

Country / Bluegrass / Pop Rock
premiera polska:
2006-11-28
kontynent: Europa
kraj: Dania
opakowanie: digipackowe etui
opis:

muzyka.gery.pl; 2007-03, ocena: * * * *
(...) Jens Einer Sorensen aka J.Tex urodził się w Detroit w 1965 roku. Jeszcze jako dziecko wraz z rodzicami wyprowadził się do stolicy Danii, Kopenhagi, by w wieku 20 lat ponownie wrócić do własnych korzeni. Podróżując po Południu USA, nasiąkał muzyką i kulturą tych terenów. W wieku 35 lat J.Tex powrócił jednak do Europy. Pomieszkiwał nieco w Toksanii, gdzie założył nawet swój pierwszy zespół. W połowie lat 90. wrócił do Danii, a w 2001 roku założył grupę The Volunteers, z którą latem 2005 r. nagrał pierwszą płytę zatytułowaną 'Lost Between Clouds of Tumbleweed & Space'.

J.Tex sięga pamięcią do lat minionych, kiedy podróżował po stanach, sięga po brzmienia country czy bluegrass i słychać, że ma je we krwi. Artysta nie sili się nadto, przez co jego twórczość jest bardzo naturalna. Sprawcą niesamowitego klimatu omawianego dzieła jest także kapela, którą należy pochwalić za bardzo stylowy sound. Muzyka jak najbardziej na wysokim poziomie, dodatkowo dobrze zrealizowana, i aż dziw bierze, że chłonie się ją w całości. Samemu sobie się dziwię, że mogło mi się spodobać i z taką łatwością zdołałem się do tego przyznać.

Jeżeli dotychczas country kojarzyło wam się jedynie z kiczem, beznadziejnymi cowboyskimi songami i nudnymi westernami, to J.Tex & The Volunteers i ich 'Lost Between Clouds of Tumbleweed & Space' zmieni wasze zdanie na zawsze. Ichaaaa! (...)
[LookAsh Mijała]


utwory:
1. Day By Day
2. Nine Pound Hammer
3. White Paper Plane
4. What A Bummer
5. Left With Someone Dear
6. My Kind Of Town
7. Me And Bobby McGee
8. Bring U Down, Down
9. Sometimes I Feel Like An Angel
10. Tennessee
11. Going Back To Memphis
12. Deep, Deep Valley
13. Good Morning Mr. Railroadman
14. Baby Tonight

more info: www.heptownrecords.com
more info2: www.jtex.dk

Obrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: