Catégories

Remember Us To Life [Deluxe Edition]


  • Code: 9362491770
  • Producteur: Warner Music
  • Code du producteur: 0093624917700
  • Prix: 69,99 zł
  • Recommander ce produit


premiera polska:
2016-09-30
opis:

Opis wydawcy:
Siódmy studyjny album niezwykle wszechstronnej artystki, Reginy Spektor, którą określono nawet Joni Mitchell swojej generacji. Mieszanka artystycznego, mądrego popu, folku, rocka i indie popu nosi tytuł "Remember Us To Life".

Regina Spektor nargywała album z producentem Leo Abrahamsem (m.in. David Byrne/Brian Eno, Frightened Rabbit, Paolo Nutini) w Los Angeles, w The Village Studios. "Leo jest nieprawdopodobnie utalentowanym muzykiem i przemiłym człowiekiem. Jestem bardzo wdzięczna za to, że mogłam z nim pracować" – mówiła artystka.

Album "Remember Us To Life" zapowiada piosenka "Bleeding Heart". Oparta na elektronicznych brzmieniach, miła dla ucha, spokojna kompozycja, która w drugiej części nabiera rockowego pazura.

Płyta zawiera wyłącznie nowe, premierowe piosenki, które Regina napisała w ostatnich miesiącach. Nie ma wśród nich żadnej, którą artystka skomponowałaby przed laty i dopiero teraz odświeżyła w studiu, jak to miało miejsce w przypadku poprzednich wydawnictw. Każdy utwór został napisany przez Amerykankę rosyjskiego pochodzenia w minionych dwóch latach. Inspiracją dla Reginy było również zostanie mamą chłopca w 2014 roku. Jego tatą jest mąż Spektor, kompozytor i wokalista Jack Dishel. "Zrobiłam przed ciążą i po niej bardzo wiele dla sztuki. Dawno nie czułam tak silnej inspiracji" – zapewnia Regina Spektor.

Oprócz nagrania piosenek na album, Regina zarejestrowała także podczas sesji cover klasyka autorstwa George'a Harrisona "While My Guitar Gently Weeps". Trafił on na ścieżkę dźwiękową animacji "Kubo i dwie struny", która w USA będzie mieć premierę 18 sierpnia 2016 roku (w Polsce na początku grudnia).

utwory:
1. Bleeding Heart
2. Older And Taller
3. Grand Hotel
4. Small Bill$
5. Black And White
6. Black And White
7. The Trapper And The Furrier
8. Tornadoland
9. Obsolete
10. Sellers Of Flowers
11. The Visit
12. New Year (Bonus Track)
13. The One Who Stayed and the One Who Left (Bonus Track)
14. End of Thought (Bonus Track)

Obrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: