Kategorie

Dwa Kotki


  • Kod: 5904617560269
  • Producent: Studio S Production (PL)
  • Wykonawca: Jaworyna
  • Nośnik: CD
  • Cena: 26,99 zł
  • Poleć produkt

Folk/Muzyka tradycyjna
kontynent: Europa
kraj: Ukraina
opakowanie: digipackowe etui
opis:

opis wydawcy
Płyta „Dwa Kotki” to 12 kołysanek dla dzieci i dla dorosłych zaśpiewanych w języku ukraińskim. Ciepłe, melancholijne, jazzowo – folkowe profesjonalnie zaaranżowane utwory stworzone przez matkę dla córki, a zaśpiewane już i przez matkę i jej 6-letnią córkę (która stworzyła też kołysankę dla mamy).
Na płycie znajdują się też trzy ukraińskie ludowe kołysanki. Niespodzianką jest obecność w jednym z utworów lidera grupy „ENEJ”, Piotra „Lolka” Sołoducha, który z dużym wyczuciem wszedł w nastrój i interpretację solistki, z którą stworzył niepowtarzalny duet.
Cała płyta, choć jak przystało na kołysanki, jest bardzo spokojna, nie ma agresywnie grających instrumentów, nie nudzi jednak słuchacza. Znakomite aranżacje muzyczne, piękne i profesjonalnie zagrane i nagrane, a także wyśmienicie zmiksowane. Nad całością panuje wokalistka, która z dużym wyczuciem bawi się swoim pięknym głosem, używając jego różnych barw, od spokojnego, poprzez pełny aż do białego, wiejskiego śpiewu.
Całości dopełnia piękne wydanie płyty, w tym dołączonej 28 stronicowej książeczki z tekstami kołysanek w języku ukraińskim i polskim którym towarzyszą piękne rysunki.
Płyta dla dzieci do usypiania, dla dorosłych do uspokojenia po ciężkim dniu, dla wszystkich dla pięknej muzyki i wrażeń.

utwory:
1. Dwa kotki
2. Kiciusie mruczusie
3. Lulaj, lulaj, mój syneczku
4. Śpiące dziecko
5. Oj śpij dziecię, kołyszę cię
6. Luli, luli
7. Dla mojego serduszka
8. Piórko
9. Oj, śpij dziecko bez okrycia
10. Bajkowa
11. Oj, śpijże małe dziecię
12. Dwa kotki

wydano: 2014-12

Obrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: