Kategorien

Tu nie ma miejsca na strach


  • Schlüssel: SIER001
  • den Hersteller: SIE.Records
  • Herstellerschlüssel: 5903292106816
  • Preis: 29,99 zł
  • Produkt empfehlen

Folk/Muzyka tradycyjna
premiera polska:
2014-01-18
kontynent: Europa
kraj: Polska
opakowanie: digipackowe etui
opis:

Opis Wydawcy:
SIE to coś więcej niż „zespół”. Jesteśmy energią, pasją, powiewem świeżości i pozytywnym natchnieniem dla każdego kto będzie otwarty na naszą twórczość. Wyróżnia nas to, że nie ograniczamy się w żadnym stylu muzycznym ani subkulturze, nasz skład to zestaw różnych ludzi – każdy z nas jest różnorodny, a jednocześnie skoncentrowany na tym co kocha i chce przekazać ludziom, światu – Tobie.

Na naszych koncertach, wystąpieniach czy warsztatach dzieje się coś niesamowitego. My sami nie potrafimy tego wyjaśnić – otóż ludzie zapominają o swojej codzienności, stają się wolni, mogą być sobą. Muzykę można lubić, kochać, można zmienić swoje samopoczucie – SIE daje jeszcze więcej. Tworzymy show, prawdziwe energetyczne widowisko, które udzieli się każdemu kto szczerze tego zapragnie.

Instrumenty które usłyszysz z SIE to między innymi: Djembe, Gitara basowa, Dundun, Trąbka, Sangba, Conga, Kenkei, Didgeridoo, Skrzypce, Cajon.

SIE oferuje cała masę egzotycznych instrumentów, których być może nigdy wcześniej nie zdarzyło Ci się usłyszeć. . .


„Warto wyróżnić Studium Instrumentów Etnicznych. Szczególnie za pomysł na muzykę – udało im się wymyślić coś nowego, o co we współczesnej muzyce trudno. Udało się stworzyć wspólnotę wokół dźwięku. Łączy ich bezinteresowne muzykowanie i charyzmatyczni wokaliści. Łączą transowość, liryczne teksty i minimalizm. Zespół jest świetną szkołą muzykowania dla młodych ludzi – ani jedna osoba podczas koncertu nie popełniła błędu. Mają w sobie dzikość i entuzjazm, którego dziś poszukujemy w muzyce”…
Maciej Szajkowski (Kapela Ze Wsi Warszawa, RUTA)


wydano: 2014-01-18
more info2: studiuminstrumentowetnicznych.pl

Obrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: