Kategorien

Back into the Darkness


  • Schlüssel: MASSCD1249
  • den Hersteller: Metal Mind Prodauctions (PL)
  • Herstellerschlüssel: 5907785034037
  • Preis: 47,99 zł
  • Produkt empfehlen


premiera polska:
2009-01-12
kontynent: Ameryka Północna
kraj: USA
opakowanie: digipackowe etui
opis:

Info dystrybutora:
Ta amerykańska formacja, która na muzycznym rynku działa już od 1992 roku, doskonale znana jest wszystkim wielbicielom filmów Roberta Rodrigueza. Grupa stworzyła muzykę na potrzeby takich obrazów jak np.: "Desperado" czy "Od Zmierzchu Do Świtu", gdzie również pojawiła się w roli muzyków - wampirów. Także podczas jednej z tras koncertowych, zespołowi jako trzeci gitarzysta towarzyszył sam Robert Rodriguez. Lider zespołu - Tito Larriva ma także na swoim koncie liczne role fimowe, np. zagrał on szaleńca w "Million Dolar Hotel" Wima Wendersa.

W 1997 roku ukazał się długo oczekiwany debiut zespołu, rewelacyjnie przyjęty krążek "Tarantism", a już 2 lata później swoją premierę ma kolejny album „Hungry Sally & Other Killer Lullabies", gdzie grupa znowu przy wykorzystaniu bardziej i mniej typowych instrumentów dla muzyki rockowej (jak np. skrzypce czy mandolina), stworzyła zupełnie nową i ekcytującą jakość w muzyce.

Ciekawostką może być również fakt, że w 1997 roku utwór „White Train" został motywem przewodnim...mistrzostw świata we wrestlingu. Na kolejnej płycie - „Little Bitch", która swoją premierę miała w 2000 roku, zespół poszedł w kierunku eksperymentów muzycznych, jednak nowatorskie brzmienie i zupełnie nowe podejście do wokali nie do końca odpowiadało fanom grupy i na kolejnym krążku - „Andalucia" (2002 r.), zespół powrócił do stylu wypracowanego na 2 pierwszych płytach.

W kwietniu tego roku swoją premierę miał piąty album w dyskografii formacji - "Back into the Darkness", natomiast na polskim rynku krążek ten ukaże się 12 stycznia, przyszłego roku. W czerwcu zespół pojawi się na 3 koncertach w Polsce, które promować będą ten krążek.

utwory:
1. Come out clean
2. Pretty wasted
3. Monsters
4. Dust and ashes
5. The end of everything
6. Now that you're gone
7. Machete
8. Darkness
9. Murder
10. Like I do
11. In my car
12. If you love me
13. Not enough

wydano: 2009-01

Obrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: